کرونا و افزایش قیمت اجاره سوله

ویروس کرونا و افزایش قیمت ها

همانگونه می دانید بیش از یکسال از شیوع ویروس کرونا می گذرد و این موضوع سایر بخش های اقتصادی را تحت الشعاع خود قرار داده است.

با شروع کرونا و ایجاد محدودیت ها روز به روز بر قیمت ها افزوده شد و مشکلات زیادی را بر قشر  متوسط و ضعیف جامعه وارد آورد.

امیدواریم با واکسیناسیون همگانی و رعایت اصول بهداشتی هر چه زودتر این ویروس منحوس از بین رفته و اوضاع اقتصادی بهتر شود.

ویروس کرونا و اجاره سوله

همانطور که در بالا گفته شد با افزایش بیماری کرونا مثل سایر حوزه های اقتصادی وضعیت معاملات املاک صنعتی از جمله اجاره سوله یا خرید سوله نیز دچار مشکلاتی گردید.

افزایش قیمت ها یکی از این مشکلاتی است که سایه رکود بر سر معاملات املاک انداخت.

با توجه به عدم ثبات ارز و قیمت ها تمایل افراد به خرید و فروش یا رهن و اجاره املاک صنعتی کم شد. بطور نمونه تصویر زیر ( نمودار “خرید سوله” در ترند گوگل ) نشان دهنده این شرایط می باشد :

نمودار خرید سوله ترند گوگل

 

تصویر زیر هم درباره نمودار “اجاره سوله” است که البته نسبت به خرید کمی شرایط بهتری دارد که علت اصلی آن افزایش قیمت ها و نوسانات شدید اقتصادی می باشد :

نمودار اجاره سوله

انتظار می رود پس از تعطیل شدن مشاغل به دلیل ویروس کرونا ، قیمت اجاره سوله کاهش یابد ، اما بر خلاف انتظار ، قیمت املاک و مستغلات صنعتی به ویژه اجاره ها به شدت افزایش یافته است.
به دلیل شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان و شیوع آن در سراسر کشور ، بسیاری از شرکت ها شرایط سختی را تجربه می کنند. با وجود تعطیلی برخی مشاغل ، انتظار می رود قیمت مالکیت صنعتی در این کشور تحت تأثیر قرار گیرد.
یکی از نیازهای اصلی تولیدکنندگان و بازرگانان اجاره فضای مناسب برای نگهداری محصولات تولیدی است. یافتن فضایی مناسب برای مشاغل صنعتی و مجاورت آن با شهرک های صنعتی یکی از بزرگترین نیازهای صنعتگران و فعالان صنعتی است.

جاده مخصوص کرج مناسب تهرانی ها

جاده مخصوص کرج یکی از قدیمی ترین مناطق صنعتی در تهران است. کسانی که دستی در این صنعت دارند باید نام جاده مخصوص کرج را بدانند. نقطه قوت تهران برای صنعتگران چیست؟
هزینه اجاره سوله در جاده مخصوص کرج ، به دلیل افزایش بی سابقه قیمت ها ، باعث شده بسیاری از تولیدکنندگان از این منطقه صنعتی به نقاط دوردست منتقل شوند. ماه می آید. آیا تولید کننده می تواند این هزینه های سرسام آور اجاره را بپردازد؟ پاسخ روشن است؛ او برای حفظ تولید خود ترجیح می دهد به حومه شهر مهاجرت کند.
به عنوان مثال ، شهرک صنعتی شمس آباد که بزرگترین شهر صنعتی در خاورمیانه است و ممکن است به افزایش نرخ اشتغال در کشور کمک کند ، فضای مناسبی را برای اجاره یک کارخانه یا یک کارگاه فراهم کرد. به طوری که امکان اجاره سوله در این منطقه با قیمت های تقریباً کمتر از جاده مخصوص کرج وجود دارد.

سوله تاپ ارائه دهنده انواع خدمات  در حوزه املاک صنعتی

شما می توانید در این وب سایت از آخرین نرخ‌های اجاره سوله و یا خرید سوله در تهران مطلع شده و نیاز خود را در این زمینه برطرف نمایید.

برای مشاوره خرید سوله و همچنین سایر املاک صنعتی با کارشناسان و مشاوران مجرب این مجموعه کافی است با شماره 48200-021 تماس بگیرید.

31 مرداد 1400 9:44 ق.ظ