5 نکته ای که باید قبل از خرید سوله بدانید

5 نکته ای که باید قبل از خرید سوله بدانید

شما که قصد خرید یک سوله را دارید. می بایست قبل از شروع به خرید سوله ، مطمئن شوید که همه چیز را بررسی نموده و جای هیچگونه شک وشبهه ای نیست. اگر پاسخ منطقی و قانع کننده به همه سوالات داشته و نکات حقوقی پیرامون آن را بخوبی حلاجی نموده اید ، پس یقین داشته باشید که قادر خواهید بود یک سوله مناسب برای نیازهای خود انتخاب کنید.

خرید سوله

  1. مجوزها و قوانین مربوطه را کامل بدانید

محدودیت ها و مجوزهایی را که منطقه شما برای خرید و فروش سوله ها لازم دارد را بررسی کنید. به عنوان مثال ، بسیاری از شهرها و محله ها فاصله مشخصی را از یک خط ملک یا خط حصار تعیین می کنند که باید یک سوله از آن فاصله داشته باشد. این ممکن است تعیین کند که چه نوع و اندازه سوله را می توانید بخرید یا بسازید. همچنین ، آیا شما نیاز به ارائه فرم یا مجوز خاصی دارید یا نه ؟ و یا اینکه این مجوزها باید به چه مراکزی تحویل داده شود؟

  1. هدف از خرید سوله چیست؟

به این فکر کنید که چگونه می خواهید از سوله خود استفاده کنید تا به شما کمک کند مشخص شود چه سایز و ویژگی های سوله بهترین کارایی را خواهد داشت. آیا در حال خرید سوله ای برای کارگاه یا باغبانی هستید که قصد دارید زمان زیادی را در سوله بگذرانید؟ اگر می خواهید زمان زیادی را در داخل آن سپری کنید ، حتما به فکر نور ، تهویه و نیاز به سقف استاندارد باشید. بسیاری از سوله ها از ویژگی های اضافی مانند پنجره هایی که پنجره های سقفی باز و تمام طول دارند ، برخوردار هستند.

یا فقط برای ذخیره سازی کالا است؟ اگر برای ذخیره سازی باشد ، چه نوع ذخیره ای؟ تجهیزات بزرگ  و حجیم؟ میزان تقریبی کالا یا تجهیزات با مساحت سوله تناسب دارد؟

همچنین به یاد داشته باشید که چگونه از سوله استفاده می کنید تا به تعیین نوع و محل قرارگیری درهای سوله که برای شما بهترین کار را دارد ، بپردازید. اگر وسایل بزرگ را ذخیره می کنید ، حتماً به دنبال سوله هایی با درهای دوتایی باشید که کاملاً باز شوند. آیا برای دسترسی آسانتر به همه وسایل ، آیا درهای شما باید در قسمت کوتاهتر سوله قرار بگیرند تا فضای “پارکینگ” مستقیم و عمیق تری به شما بدهند؟

خرید سوله

  1. اندازه و ابعاد سوله

مساحت و اندازه سوله ها تقریباً در هر سایزی موجود هستند. همیشه روی اندازه بزرگتر از آنچه فکر می کنید نیاز دارید برنامه ریزی کنید. مثلا اگر به نظرتان مقدار جا گرفتن کالا 1000 متر مربع است شما برای حدود 1250 متر مربع برنامه خرید سوله داشته باشید.

برای ذخیره سازی عمومی ، نیازهای مکانی فعلی خود را ارزیابی کرده و برای تأمین نیازهای ذخیره سازی آینده 25٪ آن را افزایش دهید. فقط به یاد داشته باشید ، بعضی از مناطق ممکن است قانون و مقرراتی داشته باشند که مانع از ساختن چیزی بلندتر از خط حصار می شود ، بنابراین همیشه دوباره بررسی کنید که مثلا آیا پس از خرید سوله میتوان یک دکل بیسیم یا مخابراتی داخلی ساخت؟

  1. پایه و اساس سوله

مهمترین قسمت سوله شما ، صرف نظر از نوع یا اندازه سوله ای که می خرید ، پایه و اساس شماست. سوله شما باید روی یک سطح هموار ساخته شده باشد وگرنه احتمال دارد در آینده دچار مشکلات سازه ای شود.

برخی از تولیدکنندگان دستورالعمل های گام به گام را برای نحوه ساخت پایه ای به اندازه خاص برای سوله ای که خریداری کرده اید ، در اختیار شما قرار می دهند. اگر سوله شما شامل دستورالعمل های فونداسیون نیست و دفترچه محاسبات ندارد ، حتماً تحقیق کنید و از یک کارشناس ذیصلاح مشاوره بگیرید تا همه موارد فنی در ساخت سوله لحاظ شده و در مجموع دارای استانداردهای مربوطه بوده و تاییدیه کارشاسی فنی را داشته باشید و اطمینان حاصل کنید که سوله شما در منطقه ای کم ارتفاع قرار ندارد تا از تخلیه آب به سوله جلوگیری کند.

خرید سوله

  1. مواد ساخت سوله

همانطور که در بند چهارم به آن اشاره شد برای اطمینان خاطر از نقشه ، نحوه و نوع  مواد بکار رفته درسوله ساخته شده  نیاز دارید تا یک کارشناس خبره بررسی های خود را بعمل آورده و نظر خود را بصورت کتبی اعلام نموده و تایید کند تا سایر مراحل خرید سوله نیز با دقت بیشتری ادامه پیدا کند و طرفین معامله از آن راضی و منتفع گردند.

همه عزیزانی که مجموعه املاک صنعتی فتح برای خرید و فروش و یا رهن و اجاره هر نوع ملک صنعتی در خدمتشان بوده همگی از عملکرد و معامله رضایت کامل داشته اند.

با ما تماس بگیرید : 48200-021

 

اجاره انبار،خرید انبار در جاده فتح،اجاره انبار در جاده قدیم کرج،اجاره انبار سوله کارگاه انبار،خرید دفتر اداری در جاده مخصوص،اجاره سالن سوله انبار،اجاره سالن سوله انبار در تهران،اجاره سوله،اجاره سوله جهت انبار دارو،خرید سوله در اطراف تهران،اجاره سوله در جاده قدیم،اجاره سوله سالن انبار کارگاه،املاک صنعتی سوله تاپ،انبار سوله سالن در تهران،رهن انبار،رهن سوله، رهن سوله در جاده قدیم کرج،رهن و اجاره سوله جهت انبار دارو،رهن و اجاره سوله،خرید سوله در جاده فتح،سوله اجاره ای در جاده قدیم فتح،سوله در جاده فتح،اجاره سالن در تهران،اجاره سوله در تهران،اجاره انبار در تهران،خرید سوله در تهران،خرید انبار در تهران،سایت اجاره سوله در تهران،اجاره سوله مناسب انبار،اجاره سوله در فتح،اجاره سوله در واحد صنعتی،اجاره سوله جاده مخصوص کرج،اجاره سوله جهت انبار،نکات مهم در اجاره سوله،خرید سوله با ارتفاع 9 متر،خرید سوله کوچک،انبار برای اجاره،انبار اجاره ای در تهران،اجاره سوله ارزان،خرید سالن سوله،خرید ملک اداری در جاده مخصوص کرج،اجاره انبار جاده قدیم کرج،اجاره سوله شهرک صنعتی چهاردانگه،اجاره سوله اطراف تهران،اجاره سوله بهداشتی،اجاره سوله با برق صنعتی،اجاره سوله غرب تهران،اجاره کارگاه تهران،اجاره انبار و سوله در تهران،اجاره انبار یا سوله در تهران،اجاره سوله با برق صنعتی تهران،سوله صنعتی فروش،اجاره سوله در شهریار،اجاره سوله درشهریار،اجاره سوله بهداشتی درشهریار،اجاره سوله درفردوسیه شهریار،اجاره سوله درباغستان شهریار،اجاره سوله درصفادشت شهریار،اجاره سوله درشهریار،سوله اجاره ای درشهریار،اجاره سوله پرورش قارچ درشهریار،اجاره سوله درشهرک صنعتی چهاردانگه،اجاره سوله بهداشتی درشهرک صنعتی چهاردانگه،اجاره سوله بهداشتی درتهران،اجاره سوله بهداشتی درشهریار،اجاره سوله اطراف تهران،اجاره انباراطراف تهران،اجاره سوله نزدیک تهران،اجاره سوله مرغداری اطراف تهران،اجاره سوله صنعتی درتهران،اجاره سوله درشهرک صنعتی تهران،اجاره سوله درشهرک صنعتی اطراف تهران،اجاره سوله صنعتی درشهریار،اجاره سوله صنعتی در رباط کریم،اجاره سوله اتحادتهران،اجاره سوله بهداشتی تهران،اجاره انبارکوچک اطراف تهران،قیمت اجاره سوله دراطراف تهران،اجاره سوله جاده خاوران،سوله اجاره ای خاوران. خرید سوله کوچک،خرید سوله در شهرک صنعتی چهاردانگه،خرید سوله در شهرک صنعتی عباس آباد،خرید سوله در شهرک صنعتی خاوران،خرید سوله در شهرک صنعتی پایتخت،فروش کارگاه کوچک تهران،خرید سوله در شهرک صنعتی گلگون،خرید سوله در شهرک صنعتی،خرید سوله در کرج،خرید سوله در شهریار

linkedin

facebook

reddit

26 اردیبهشت 1400 9:02 ق.ظ