سوله

سوله سازه ای فلزی با سقف شیب دار است که در ساخت آن باید از محاسبات فنی خاصی استفاده شود. توجه داشته باشید که این سازه ها علیرغم کارایی و کاربردشان ابعاد مختلفی دارند و در این بین برای صرفه اقتصادی در ساخت و ساز باید بسیار مراقب نوع کاربرد و ابعاد آنها بود که توسط متخصصان قابل انجام است.  در این سازه ها ، به دلیل ابعاد بزرگ تیرها و ستون ها ، باید از تیرهای ورق در پروفیل استفاده شود.

بسیاری از افرادی که می خواهند سوله بسازند ، نگران قیمت آن هستند. به دلیل رقابت زیاد بین تولیدکنندگان ، ممکن است برخی از تولیدکنندگان قیمت غیرواقعی را به شما اعلام کنند ، اما در مراحل زیر هزینه های اضافی را از شما می گیرند. در پایان آنها بیش از مبلغ واقعی پرداخت کردند. بنابراین خواندن این مقاله می تواند به شما کمک کند تا برآورد هزینه ساخت سوله را بدست آورید. موارد موثر بسیاری در قیمت سوله وجود دارد.

ممکن است برخی از مشتریان به اشتباه فکر کنند که عامل مهم در تخمین قیمت یک منطقه اندازه آن است ، اما باید بگوییم که این امر به عوامل دیگری نیز بستگی دارد. نکته مهم دیگر در مورد تفکر اشتباه مشتریان این است که آنها می خواهند قیمت دقیق ساخت سوله را بدست آورند. همه شرکت های ساختمانی از تعیین قیمت دقیق خودداری می کنند زیرا به دلیل عوامل زیادی که در ساخت سوله تأثیرگذار است ، فقط قیمت تخمینی را می توان بدست آورد. یکی از دلایل این امر نوسان در قیمت مصالح ساختمانی ریخته شده است که به قیمت های جهانی بستگی دارد.

این نکته هم قابل تامل هست با توجه به اینکه قیمت خرید هر متر مربع سوله بشدت افزایش یافته است لذا تمایل افرادی که بدنبال خرید سوله ، انبار و یا سالن بوده اند کم شده و بجای خرید مجبور شده اند اجاره سوله ، انبار و سالن را در دستور کار خود قرار دهند.

اجاره سوله

به خاطر داشته باشید که اگر می خواهید یک سوله با کیفیت ، استاندارد و همچنین کاربردی بسازید و آن را فروخته و یا اجاره دهید، نباید فقط از فاکتور قیمت به عنوان ملاک استفاده کنید ، زیرا اگر به کیفیت توجه نکنید ، ممکن است در آینده ای نه چندان دور هزینه های چندبرابر را متحمل شوید.

سوله  تاپ ، شرکتی با سابقه بسیار طولانی و درخشان که در اجاره سوله، خرید سوله و سازه های فلزی دیگر فعالیت می کند ، ساعی سعی دارد تخمین دقیق تری از قیمت سوله را در اختیار شما قرار دهد. تا پایان این مقاله با ما باشید.

اکنون مشاهده شده است که ساختمانهای مختلف با استفاده از سازه های فلزی در موارد مختلف مانند  سالن های ورزشی  و انبارهای مختلف که به قابهایی با دهانه های بزرگ احتیاج دارند ، ساخته می شوند. و توسط املاک صنعتی یا اجاره داده می شوند و یا به فروش می رسند.

انواع سازه های بتنی و اسکلت فلزی

امروزه مشاهده می شود که به طور کلی ، ساخت و ساز به دو شکل انجام می شود: سازه هایی که از اسکلت های بتونی استفاده می کنند و سازه هایی که از اسکلت های فلزی استفاده می کنند. در اینجا ، اگرچه سازه های فلزی اغلب مزایای بیشتری نسبت به سازه های بتنی دارند ، اما استفاده از آنها به طور طبیعی در سراسر جهان رونق یافته است. به طور کلی می توان گفت که سازه فلزی از فولاد ، تیر و ستون تشکیل شده است که ستون های این سازه ها به صورت عمودی و افقی قرار می گیرند.

با این حال ، اساسی ترین ماده مورد استفاده در این نوع اسکلت ، فولاد است که در حال حاضر یکی از مهمترین مواد در صنعت ساخت و ساز است. توجه داشته باشید که یکی از مهمترین مزایای فولاد که باعث می شود ساختار فولاد از مقاومت بالایی برخوردار باشد ، قابلیت جوشکاری ، دوام ، همگنی و انعطاف پذیری آن است. از طرف دیگر ، سازه ها و سازه های اسکلت فلزی توسط افراد زیادی مورد استفاده قرار گرفته اند زیرا در برابر هرگونه ضربه ، فشار و عوامل خارجی مانند زلزله مقاوم بوده و مقاومت بیشتری نسبت به بتن دارند و وزن کمتری نیز دارند.

خرید و فروش سوله

چند نکته مهم اثر گذار در قیمت سوله

موارد زیادی وجود دارد که قیمت به آنها بستگی دارد و برای تعیین قیمت باید به این عوامل توجه کنید. عوامل مهم تر در قیمت ، ابعاد دهانه ، مقاومت نیروی وارد شده به سوله ، نوع و کیفیت مواد مورد استفاده برای ساخت سوله ، وزن آن ، به وزن فلز مورد استفاده در سوله و کیفیت فلز ، مهارت کارکنان بستگی دارد. شما می توانید از یک پیمانکار ساخت ، ابعاد ، طراحی ، نوسانات قیمت فولاد ، بتن ، اجرا و نصب ، کارهای عایق کاری ، سایت ساخت پروژه نام ببرید.

همچنین طراحی یکی از مهمترین عوامل تأثیرگذار در قیمت سوله است. بسیاری از ساختمان های سوله به صورت پیش ساخته و پیش ساخته طراحی می شوند و اگر مشتری بخواهد سوله را مطابق با نیاز و سلیقه خود بسازد ، ممکن است قیمت آن افزایش یابد.

از جمله جرثقیل های ثابت ، سیستم های تهویه ، ساخت و ساز نیم طبقه در سوله ، نجاری و نمای خارجی و داخلی سوله ، تغییر عایق بندی سوله می توان ویژگی های مختلفی را به نقشه های اصلی سوله افزود. همچنین قیمت سوله را افزایش می دهد.

خصوصیات مهم در مورد سوله

به طور کلی علیرغم استفاده از این سازه ، می توان گفت که این سازه یک سازه فولادی پیش ساخته است که بیشترین کاربرد را در سراسر جهان دارد. با توجه به اینکه این سازه های فلزی در اندازه های مختلف هستند و معمولاً دهانه های آنها بسیار بزرگتر از سازه های معمولی است ، می توان گفت از پروفیل های موجود در بازار نمی توان برای کاربرد آنها استفاده کرد ، بلکه باید ساخته شود ، که به آن فلش ورق معروف است.

 

اکنون باید یادآوری شود که باید برای اندازه گیری دقیق ابعاد این سازه های فلزی بسیار دقت شود و طبیعتاً بهتر است این کار را به متخصصان و باتجربه های این حوزه بسپارید.

لازم به ذکر است که مهمترین نکات در ساخت این سازه شامل اکتشاف و اندازه گیری مقاومت خاک ، پوشش سقف در نظر گرفته شده در هنگام ساخت ، جهت باد و سرعت ، برف ، قدرت لرزه ای و نحوه رنگ آمیزی آن است. برس نقاشی برای این قطعات مناسب نیست و بهتر است از آن با اسلحه اسپری استفاده کنید.

اجاره ، خرید و فروش سوله  و انبار

اگرچه بحث قیمت سوله موضوع مهم و کاربردی است اما لازم است اطلاعات درستی از آن کسب نمود تا از عواقب احتمالی در اینده جلوگیری کنیم . با توجه به اینکه قیمت تمام شده سوله ها خیلی گران است لذا بیشتر کارفرمایان  از اجاره سوله  بجای خرید سوله استفاده می کنند که این مسئله  به  نوع  کاربری از سوله  و بهره برداری از آن در برنامه های کوتاه مدت ، میان مدت و بلند مدت  مد نظر  قرار می گیرد.

قیمت سوله برای هر متر مربع

همانطور که گفته شد ، بسیاری از عوامل بر قیمت گذاری تأثیر می گذارند. برای اینکه قیمت هر متر مربع  را بدست آوریم ، باید به اندازه و ابعاد آن توجه بیشتری داشته باشیم. به خصوص قد و وزن آن و همچنین باز شدن سوله از بیشترین تأثیرگذاری برخوردار است. به عنوان مثال ، مقدار فولاد مورد نیاز برای ساخت یک سوله 6 فوت بلند و یک دهانه 20 فوت ، 25 پوند فولاد در هر فوت مربع.

اگر در این ارتفاع 6 متری دهانه سوله 30 متر در نظر گرفته شود ، به ازای هر متر مربع سه کیلوگرم فولاد اضافی مورد نیاز است. بنابراین می توان گفت که ابعاد تأثیر مستقیمی بر قیمت سوله در هر متر مربع دارد. اگر ارتفاع نیز تغییر کند ، قیمت بالاتر می رود. ارتفاع و ابعاد نیز بسته به استفاده از سوله متفاوت است ، به عنوان مثال ، قیمت سوله ورزشی بیش از هزینه ساخت سوله ای است که به عنوان انبار عمل می کند.

قیمت سوله برای انواع مختلف آن

سوله ها معمولاً به دو دسته سنگین و سبک تقسیم می شوند و روش های مختلفی برای ساختن آن وجود دارد.

 

فولاد ، خرپا ، UBM سه نوع ساخت سوله سبک هستند. سوله های UBM را می توان به عنوان سوله های بادوام با زمان نصب کمتر نسبت به انواع دیگر در نظر گرفت. بنابراین قیمت این نوع سوله می تواند بسیار مقرون به صرفه باشد. این نوع سوله برای مکانهایی مناسب است که طرح اسکلت و ستون ، جوشکاری یا بتونه وجود ندارد. قیمت سوله ارزان و مقرون به صرفه است و در عین حال بسیار بادوام است.

خرپا نوع دیگری است که با پیشرفت تکنولوژی ساخته شده از قطعات خرپا ظاهر شده و به دلیل سبک طراحی خاص خود با تقسیم بین خرپا می تواند بار بیشتری را تحمل کند. این یک مدل با قیمت مناسب و دوام بسیار بیشتر از سایر سوله ها است. ویژگی منحصر به فرد آن ، سبک بودن آن است. همانطور که قبلاً ذکر شد ، قیمت ریخته مریل نیز به موارد زیادی بستگی دارد. اینها شامل وزن بر متر مربع و ارتفاع و نوع سقف سوله می باشد.

می توان گفت که سازه های فضایی فولادی نوع خاصی از سوله خرپایی است که برای سوله هایی با ارتفاع بالاتر و دهانه های بزرگتر استفاده می شود. این سوله ها بدون ستون هستند. قیمت سوله در این انواع خاص بیشتر از سوله های دیگر سودآور است.

سوله UBM یا قوسی

UBM یکی از جدیدترین و کاربردی ترین انواع ساخت سوله است. سوله UBM به صورت قوسی یا U شکل است بنابراین به آن سوله قوسی نیز گفته می شود. سوله های قوسی را می توان زیر مجموعه سوله های سبک دانست. سوله های UBM علاوه بر سبک بودن ، از دوام بالایی نیز برخوردار هستند.

این نوع سوله بدون اسکلت و ستون ساخته می شود و در موارد مختلف قابل استفاده است. برای ساخت سوله های UBM ، آنها از ورق های گالوانیزه که با دستگاه پخت و پز بیشتری به هم دوخته شده اند ، استفاده می کنند. سوله های قوسی به دلیل شکل تونل در برابر برف و باد بسیار مقاوم هستند. این نوع سوله به دلیل عدم جوشکاری ، پروفیل و نرده در مراحل ساخت ، با قیمت پایین تری تمام می شود. وزارت بهداشت استفاده از این نوع آلونک ها را در بین حیوانات و پرندگان ممنوع کرده است زیرا سقف آن از پلی اورتان ساخته شده و باکتری ها و میکروب هایی را جذب می کند که به هیچ وجه نمی توانند ضد عفونی شوند.

سوله دو طبقه

درخواست سوله های چند طبقه از کارفرمایان کمتر از سوله های یک طبقه است. با این وجود کارفرمایانی هستند که برای قسمت مدیریتی کارخانه یا کارگاه خود سوله های دو طبقه یا حتی سه طبقه را درخواست می کنند. سوله ها معمولاً از یک طبقه ساخته می شوند و در صورت لزوم از قسمت اداری در نیم طبقه دیگر استفاده می شود.

افزایش کف نیز هزینه ساخت سوله را افزایش می دهد. مهمترین قسمت ساخت سوله بلند ، قاب فلزی آن است. زیرا در یک انبار دو طبقه ، قاب فولادی باید وزن و بار بیشتری را تحمل کند ، بنابراین باید از قاب قوی تری استفاده شود. با افزایش ارتفاع سازه ، در نتیجه تعداد ستون ها و تیرها افزایش می یابد و هزینه ساخت سوله برای کارفرما افزایش می یابد. به همین دلیل ساخت سوله دو طبقه هزینه کمتری نسبت به ساخت سوله جداگانه دیگری دارد. برای کاهش هزینه ها می توان از سوله دست دوم نیز استفاده کرد. سوله های بلند می توانند دسترسی به تجهیزات و نیروی انسانی را تسهیل کرده و زمان تولید را در خط تولید کاهش دهند.

انبارخارخانه

 

سوله سبک 

سوله ها در وزن های مختلفی تولید می شوند و دلیل این اختلاف وزن نیز به عواملی از جمله استفاده از سوله ، نوع سوله ، مواد مورد استفاده برای ساخت سوله ، تجهیزات ساخت سوله و … برمی گردد اما بهترین سوله یک سوله سبک است.

سوله سبک یکی از انواع سوله های تولید شده در دو نوع وزن سنگین و سبک است و سوله سبک بهترین و کاربردی ترین نوع سوله است که در بسیاری از موارد مورد استفاده قرار می گیرد و می توان آن را عملاً استفاده کرد و از آن برای انواع استفاده استفاده می شود ، از سوله های خنک کننده ساختمان گرفته تا مزارع صنعتی.

 نحوه طراحی انواع سوله

در طراحی این سازه باید از تخصص و تخصص استفاده شود و عوامل مهم دخیل در طراحی این سازه ها مورد بررسی قرار گیرند تا بتوان از نظر اقتصادی و به دور از هزینه های زیاد این سازه را ساخت. از طرف دیگر ، مراقب باشید اگر مقاومت پایداری و ساختار ضعیف باشد ، باعث حوادث غیر قابل برگشت می شود. اما قبل از طراحی این سوله ، اطلاعاتی راجع به بار مرده ، بار برف و تقارن ، بار جانبی سوله ، ضریب منطقه ای ، ارتفاع جانبی سوله ، ارتفاع دیواره ، دهانه و طول سازه ، تعداد قابهای طولی سازه ، نحوه کنترل تغییر مکان ارائه دهید. ، پوشش مطلوب سقف ، محاسبات ضریب طول موثر و … بررسی می شود.

اکنون باید دانست که این سازه های فلزی انواع مختلفی دارند که شامل سازه هایی با یک دهانه منفرد ، سوله های دو یا چندگانه و سازه های قوسی می باشد. توجه داشته باشید که این سازه ها به دلیل سبکی ، انعطاف پذیری و استحکام ، توانایی طراحی و اجرای سازه هایی با ابعاد بزرگ ، توانایی ساخت سازه هایی با اشکال مختلف و مواردی از این دست که روز به روز به ساخت سوله در ایران منجر شد. پیدا کردن. همچنین توجه داشته باشید که برای طراحی این سازه های فلزی از نرم افزاری به نام سوله استفاده می شود که از طریق آن می توان حملات جرثقیل را روی پایه ها و پل جرثقیل طراحی کرد.

سالن ورزشی

نحوه ی طراحی سوله سبک 

کلیه ستون ها باید قبل از هر کار نصب شوند و برای نصب ستون های سوله ابتدا نقاشی های مختلف از جمله پیچ های محدود کننده را بررسی کنید و بسته به نوع طراحی سوله چراغ ، ستون ها مورد بازبینی قرار می گیرند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی سازه های فلزی ، روی اینجا کلیک کنید. میله ها توسط جرثقیل در محل نصب قرار می گیرند و با استفاده از پیچ بسته می شوند یا جوش می شوند پس از نصب ستون ها باید یک مهاربند موقتی نیز انجام شود. هنگام نصب ستون ها ، نصب کننده یا سازنده از مهار موقت اطمینان می یابد.

 

بعداً ، یکی از مشارکت کنندگان در ارتباطات رفتاری ، رفتارهای ساختمانی را نصب می کند که هنگام نصب ستون ها ، رفتارها باید برابر باشد تا با توجه به سوراخ های موجود در ستون ها ، آنها بتوانند در اتصالات پیچیده به هم متصل شوند.

هنگام نصب تیر ابتدا روش حمل تیر در جرثقیل با توجه به شرایط محل ریخته گری آزمایش می شود و در مرحله بعدی تیر با استفاده از جرثقیل به محل مورد نظر منتقل می شود و در محل مناسب برای بستن پیچ ها ذخیره می شود. قبل از نصب بر روی سازه سقف و سایر تیمارها باید روی زمین جمع آوری شود و در هنگام نصب باید همیشه مراقب باشید که از نصب مستقیم و سطح آنها اطمینان حاصل کنید.

مشخصات سوله استاندارد

طول استاندارد سوله: ساختار سوله معمولاً از ستونها و تیرها تشکیل شده است. فاصله قانونی این تجهیزات معمولاً بین 6 تا 9 متر است. طول استاندارد سوله معمولاً حدود 90 متر است. لازم به ذکر است که طول سوله تحت تأثیر اثرات دما قرار دارد و هرچه طول بیشتر باشد ، معمولاً تغییرات دما بیشتر بر مقاومت آن تأثیر می گذارد.

عرض سوله استاندارد: عرض سوله یکی دیگر از عوامل تعیین کننده استاندارد بودن آن است. به طور کلی عرض دهانه سوله حدود 20 تا 35 متر است. طول دهانه نیز بر میزان آهن مصرف شده تأثیر می گذارد ، بنابراین برای دهانه ای به عرض 15 متر کمتر از دهانه ای به عرض 20 متر از آهن استفاده خواهید کرد.

ارتفاع استاندارد سوله: ارتفاع سوله یکی دیگر از عوامل تأثیرگذار در هزینه و مصرف آهن است. این ارتفاع در سوله های استاندارد معمولاً حدود 4 تا 25 متر است ، ارتفاع معمولاً 6 تا 12 متر است.

شیب استاندارد شیب: شیب شیب استاندارد به دامنه بازشو بستگی دارد که معمولاً بین 10 تا 30 درصد است. در سوله هایی با دهانه های کوچکتر ، معمولاً باید از شیب 20٪ یا 15٪ استفاده کنید.

همه چیز در مورد فوندانسیون سوله

این نوع سقف ها در ایران حدود 10 سال قدمت دارند اما در اروپا بیش از 30 سال عمر دارند.به دلیل وجود سینی های محکم خرپا ، آنها از یک روش ساختاری پیچیده برخوردار هستند که باعث شده بسیاری از تولیدکنندگان در ایران نتوانند سوله خرپایی با کیفیت بالا ایجاد کنند بنابراین تعداد تولید کنندگان این روش بسیار محدود است و با تعداد کمی همراه است.

 

روند ساخت پی سوله کاملاً توسط مهندسین ماهر و متخصص انجام می شود زیرا کوچکترین سهل انگاری در طراحی و ساخت مخازن خرپایی خسارت زیادی وارد می کند و قابل جبران نیست. مخازنی وجود دارد که هر کدام به متخصص و مهندس خاص خود نیاز دارند.

یکی از مراحل ساخت خرپا طراحی آن است و نوع طراحی ساندویچ نیز به سلیقه مشتری بستگی دارد که در ابتدای سفارش مشخص می شود که کدام ساختار با کدام نوع طراحی معماری باشد.

 

مهندسان و طراحان در این نوع نرم افزارها با استفاده از نرم افزارهای قدرتمند بارهای چنین سازه هایی را در تمام قسمت های سوله با موفقیت توزیع می کنند تا بتوانند با فولاد کمتری سازه های مستحکم و مستحکم را ایجاد کنند.

 

سقف خرپایی به سایبان های ارزان نیز معروف است ، اگرچه از بهترین و با کیفیت ترین مواد در ساخت آنها استفاده می شود ، اما روش ساخت چنین سایبان ها و مصرف کمتر فولاد ، آنها را ارزان و مقرون به صرفه کرده است. اقتصادی بود

برای اینکه ساخت خرپاها به طور دقیق و صحیح انجام شود ، استفاده از تجهیزات و نرم افزارهای پیشرفته که به شرکت ساخت بازیگران بستگی دارد ، ضروری است.

انواع فوندانسیون سوله :

در تمام ساختمان ها ، یکی از مهمترین قسمتها در مقاومت در برابر بلایای طبیعی و تغییرات آب و هوایی ، اساس سازه است ، طراحی و اجرای آن نیز از این قاعده مستثنی نبوده و با توجه به در نظر گرفتن تراکم ضریب ، این قسمت از سازه باید مورد توجه قرار گیرد. خاک ، میزان بار زنده و مرده سازه سقف ، محل ریختن و ابعاد جرثقیل مورد نیاز باید محاسبه و اعمال شود.

 

مهمترین عواملی که می توانند در کیفیت ساخت پی سازه تأثیر بگذارند می تواند شامل موارد زیر باشد: ضخامت میله ، قوس ، پیچ لنگر ، تخته های پایه ، مقاومت بتن و حجم آن در ارتباط با ابعاد گچ ، محل و در صورت وجود جرثقیل سقفی. مقدار مواد مصرفی کارآمد است و همچنین طرح ها و روش های مختلفی برای اعمال پایه ریختن وجود دارد که هر یک به نوبه خود دارای مزایا و معایب مختلفی هستند.

اجاره انبار و سوله

کلیه ی نکات برای زیر سازی فوندانسیون سوله 

رفتار اساسی سوله را می توان مشابه دال بتن آرمه دو طرفه ای که ساخته ایم در نظر گرفت و توزیع فشار ناشی از زمین زیر پی همان توزیع بار روی دال دو طرفه است. بنابراین ، استفاده از روش های تجزیه و تحلیل و طراحی که پانل های دو جانبه را برای پایه های گسترده تنظیم می کند ، قابل توجیه است.

طرح اصلی سوله جلوگیری از خم شدن و برش خواهد بود. بنابراین پس از تعیین ابعاد اساسی ، فولادهای مورد نیاز در مقاطع مختلف تعیین می شوند. شما مشاهده کرده اید که در صورت وجود دیوار برشی در سازه ، تعداد آرماتورها بسیار زیاد خواهد بود و این امر ما را در روند اجرا و بتن سازی دچار مشکل می کند ، بنابراین در چنین مواردی توصیه می شود که تعداد نرده های جهانی را افزایش دهید و دسترسی فاصله آنها را کاهش دهید ، تعداد میله های تقویت کننده اساسی ، خوب هستند.

این نرم افزار تعداد آمپلی فایرها و طول های مورد نیاز به عنوان خروجی را برای کاربر فراهم می کند و خاطرنشان کرد که این طول یک تئوری است و بنابراین طول عملی باید به شرح زیر محاسبه شود.

استاندارد وزن سوله 

یکی از مهمترین و اساسی ترین مراحل ساخت سوله تعیین ابعاد آن است. زیرا از نظر هزینه سوله باید اقتصادی باشد و ابعاد آن را به درستی و با توجه به نیاز کاربر سوله تعیین کند. زیرا این اندازه گیری ها تأثیر مستقیمی بر وزن آهن در ساخت سوله دارند. یکی از ابعاد مهم در تعیین ارتفاع سوله این است که ارتفاع و دهانه سوله تأثیر قابل توجهی در میزان آهن مورد نیاز از اسکلت سوله دارد.

ارتفاع سوله استاندارد عمدتا با توجه به نیاز پروژه تعیین می شود و ابعاد برش ورق ها تعیین می شود ، یعنی ارتفاع پایه سوله در مرحله اول با توجه به نوع کاربرد مورد نیاز در سوله نسبت به ماشین آلات و فضای ذخیره سازی. داخل سوله باشید. در مرحله دوم با توجه به ابعاد برش ورق ها زیرا طول آنها عمدتا 6 متر است و برش این ابعاد از ارتفاع سوله از 3 متر به بالا انجام می شود.

ارتفاع سوله در تاج ریخته گری با توجه به عرض و شیب سقف سوله تعیین می شود ، به عنوان مثال اگر ارتفاع ستون 6 متر و عرض سوله 20 متر و شیب سقف 20 درصد باشد ، ارتفاع سوله 8 متر است. حال اگر عرض ریخته گری و شیب سقف ریخته گری کم یا زیاد شود ، ارتفاع تاج سوله به همان اندازه پایه تغییر می کند. ارتفاع این سایبان ها معمولاً 8 متر است ، اما اگر به ارتفاع کمتری نیاز باشد ، می تواند حداقل 4 متر و حداکثر ارتفاع 20 متر باشد ، ارتفاعات بالاتر از 20 متر بسیار نادر و غیر معمول است.

با وجود کیفیت و سرعت بالا در ساخت و همچنین کم هزینه سازه های فلزی ، از جمله انواع مختلف سازه های فلزی ، با گذشت زمان ، این نوع سازه ها جای سازه های بتونی را گرفته اند و در ساخت این سازه ها ، از انواع فلزات استفاده می شود.


در حال حاضر خدمات مختلفی در سوله تاپ ( زیر مجموعه املاک صنعتی فتح ) ارائه می گردد که از آن جمله می توان به این موارد اشاره نمود : اجاره سوله ، خرید سوله ، خرید و فروش کارخانه ، خرید و فروش ، رهن و اجاره انبار و سالن.

امیدواریم با تلاش صادقانه خود بتوانیم رضایت مشتریان گرامی را جلب نماییم.

جهت ارتباط با ما کافی است با شماره 48200 (021) تماس حاصل فرمایید.


اجاره انبار،خرید انبار در جاده فتح،اجاره انبار در جاده قدیم کرج،اجاره انبار سوله کارگاه انبار،خرید دفتر اداری در جاده مخصوص،اجاره سالن سوله انبار،اجاره سالن سوله انبار در تهران،اجاره سوله،اجاره سوله جهت انبار دارو،خرید سوله در اطراف تهران،اجاره سوله در جاده قدیم،اجاره سوله سالن انبار کارگاه،املاک صنعتی سوله تاپ،انبار سوله سالن در تهران،رهن انبار،رهن سوله، رهن سوله در جاده قدیم کرج،رهن و اجاره سوله جهت انبار دارو،رهن و اجاره سوله،خرید سوله در جاده فتح،سوله اجاره ای در جاده قدیم فتح،سوله در جاده فتح،اجاره سالن در تهران،اجاره سوله در تهران،اجاره انبار در تهران،خرید سوله در تهران،خرید انبار در تهران،سایت اجاره سوله در تهران،اجاره سوله مناسب انبار،اجاره سوله در فتح،اجاره سوله در واحد صنعتی،اجاره سوله جاده مخصوص کرج،اجاره سوله جهت انبار،نکات مهم در اجاره سوله،خرید سوله با ارتفاع 9 متر،خرید سوله کوچک،انبار برای اجاره،انبار اجاره ای در تهران،اجاره سوله ارزان،خرید سالن سوله،خرید ملک اداری در جاده مخصوص کرج،اجاره انبار جاده قدیم کرج،اجاره سوله شهرک صنعتی چهاردانگه،اجاره سوله اطراف تهران،اجاره سوله بهداشتی،اجاره سوله با برق صنعتی،اجاره سوله غرب تهران،اجاره کارگاه تهران،اجاره انبار و سوله در تهران،اجاره انبار یا سوله در تهران،اجاره سوله با برق صنعتی تهران،سوله صنعتی فروش،اجاره سوله در شهریار،اجاره سوله درشهریار،اجاره سوله بهداشتی درشهریار،اجاره سوله درفردوسیه شهریار،اجاره سوله درباغستان شهریار،اجاره سوله درصفادشت شهریار،اجاره سوله درشهریار،سوله اجاره ای درشهریار،اجاره سوله پرورش قارچ درشهریار،اجاره سوله درشهرک صنعتی چهاردانگه،اجاره سوله بهداشتی درشهرک صنعتی چهاردانگه،اجاره سوله بهداشتی درتهران،اجاره سوله بهداشتی درشهریار،اجاره سوله اطراف تهران،اجاره انباراطراف تهران،اجاره سوله نزدیک تهران،اجاره سوله مرغداری اطراف تهران،اجاره سوله صنعتی درتهران،اجاره سوله درشهرک صنعتی تهران،اجاره سوله درشهرک صنعتی اطراف تهران،اجاره سوله صنعتی درشهریار،اجاره سوله صنعتی در رباط کریم،اجاره سوله اتحادتهران،اجاره سوله بهداشتی تهران،اجاره انبارکوچک اطراف تهران،قیمت اجاره سوله دراطراف تهران،اجاره سوله جاده خاوران،سوله اجاره ای خاوران.

yun

plink

b2n

1da

linkedin

29 دی 1399 8:27 ق.ظ