چرا اجاره انبار برای صنعتگران و بازرگانان مهم است؟

اهمیت اجاره انبار برای صنعتگران و بازرگانان

در سالهای اخیر ، املاک و موسسه صنعتی فتح مرجع خوبی برای خرید وفروش ، رهن و اجاره املاک صنعتی و همچنین فروش کارخانه های فعال یا بسته بوده است ، بنابراین بسیاری از مالکان این گروه را به عنوان مرجع می شناسند.
یکی از اصلی ترین دغدغه های واردکنندگان و تولیدکنندگان ، داشتن فضای مناسب برای انبار کالاهای تولیدی یا وارداتی است. بنابراین اجاره انبار ارزان یکی از نیازهای مهم آنهاست. اما سوال این است که کدام مناطق در تهران برای اجاره انبار مناسب است و در کدام مناطق می توان با هزینه کمتری اجاره یا خرید انبار در تهران سرمایه گذاری کرد.

اجاره انبار

 

انبارهای مشترک فضای مناسب برای نگهداری کالا

با توجه به تأثیر مستقیم هزینه های انبارداری بر قیمت تمام شده کالا ، بیشتر تولیدکنندگان به دنبال اجاره انبارها هستند. به دلیل شرایط اقتصادی و افزایش قیمت ملک صنعتی ، اجاره بها افزایش یافته است. اما در همان شرایط اقتصادی می تواند فضای ارزان قیمت و مناسب برای انبار کالا در نظر گرفته شود. انبارهای مشترک به دلیل فضای مشترکی که در اختیار بازرگانان قرار می دهند می توانند بسیار راحت و مقرون به صرفه باشند. مدت اجاره نیز با توجه به نیاز شما تعیین می شود. بنابراین اگر به دنبال قراردادهای بلند مدت و پرهزینه نیستید ، می توانید به فکر انبارهای مشترک باشید.

انبارهای کانتینری وسبک جدید انبارداری

با افزایش جمعیت و نیاز مردم به کالاها و خدمات ، تعداد انبارها افزایش یافته و اخیراً نوع جدیدی از انبارها به نام انبار کانتینر را مشاهده می کنیم. انبارهای کانتینر برای اجاره با زمان محدود و برای افرادی که نمی خواهند بسیار مناسب هستند. آنها می توانند از این فضا برای تأمین هزینه های اضافی اجاره انبارها در شهر استفاده کنند. این انبارها همچنین به شما امکان می دهند از هر میزان فضای مورد نظر خود استفاده کنید ، بنابراین اگر می خواهید برای مبلمان منزل خود فضایی پیدا کنید ، می توانید از این فضا استفاده کنید. استفاده کنید.

اجاره کارخانه های آماده به کار در تهران 

بسیاری از صنعتگران برای راه اندازی خط تولید باید مراحل اداری زیادی را طی کنند و برای خرید ماشین آلات و تجهیزات نیاز به سرمایه گذاری زیادی در این زمینه دارند. اما به دلیل شرایط اقتصادی نامناسب برخی از کارخانه ها ، یکی پس از دیگری به دلیل کمبود اعتبار تعطیل شده اند ، برخی از آنها تصمیم می گیرند به جای فروش ماشین آلات و دستگاه های خود ، خط تولید خود را با هم بفروشند یا اجاره دهند. اجاره کارخانه ها در شهرک های صنعتی این روزها بسیار فراگیر شده است و اتفاقاً بسیاری از سرمایه گذاران آماده استقبال از این لقمه هستند و ترجیح می دهند کارخانه ای را به جای ساخت کارخانه جدید اجاره کنند.

شهرک های صنعتی مناسب برای اجاره کارخانه های کدامند؟

یکی از بهترین مکان ها برای خرید یا اجاره کارخانه می تواند یک شهرک صنعتی باشد. اجاره کارخانه در شهرک های صنعتی بسته به فاصله آنها از تهران قیمت های متفاوتی دارد که می توان به برخی از آنها اشاره کرد. اما اجاره کارخانه در شهرک های صنعتی شمس آباد ، عباس آباد و پرند از اهمیت بیشتری برخوردار است. با توجه به فضاهای بزرگی که این مشاغل برای راه اندازی خط تولید خود نیاز دارند ، شهرک های صنعتی ذکر شده می توانند فضای مناسبی برای اجاره کارخانه باشند.

فروش کارخانه در شهرک های صنعتی

اکر در حال حاضر کارخانه ای دارید و قصد فروش کارخانه خود را دارید می توانید برای فروش آن با مشاوران موسسه املاک صنعتی فتح در تماس باشید.رسالت ما در گروه املاک صنعتی فتح در وهله اول رضایت طرفین و در گام بعدی کارشناسی دقیق کارخانه شماست. درسال های اخیر املاک صنعتی فتح مرجع مناسبی برای برای فروش کارخانه های فعال و یا تعطیل بوده است به طوری که بسیاری از مالکین این گروه را به عنوان مرجع می شناسند. ضمن اینکه اگر به دنبال فضایی برای اجاره یا خرید هستید می توانید با مراجعه به سایت املاک سوله تاپ به نشانی soletop.ir از فایل های موجود در این سایت بهره مند شوید.

قیمت اجاره انبار

اجاره انبار کالا

v.ht

yon

b2n

bit.do

linkedin

11 آبان 1399 10:22 ق.ظ