اجاره سوله جاده مخصوص

اجاره سوله جاده مخصوص

جاده مخصوص کرج یا بزرگراه شهید لشگری ، یکی از چند مسیری است که تهران را به کرج متصل می کند . شاید بتوان در میان همه مسیرهای ماشین روی کشور جاده مخصوص را نمونه ای کلاسیک و منحصر بفرد دانست ، چرا که در صورت حرکت از کرج و رسیدن به تهران ، با برج آزادی به عنوان یکی از نمادهای پایتخت روبرو خواهید شد ، ویژگی جذابی که هیچ یک از درگاه های جاده ای تهران آن را ندارد.

با گذر این مقدمه ، تنها ذکر کارخانه های موجود در این مسیر می تواند اهمیت والای آن را به نمایش بکشد . کارخانه پاتن جامه ، پاکرخ یا لطیفه ، ترخینه ، شهاب ، ایران خودرو ، سایپا ، گروه بهمن ، شهر فرش ، سایپا دیزل ، کرمان خودرو ، پارس خودرو ، ایساکو ، زامیاد ، بهنوش ، ایران تایر ، رنگ الوان ، داروپخش ، ایران لنت ، سبلان پلاستیک ، ساپکو ،  شهاب خودرو ، نفت پارس ، کاشی ایرانا و ده ها مجموعه نامدار دیگر که نام آن ها برای اهل فن شناخته شده می باشد با قرارگیری در این مسیر اهمیت زیاد این شاهراه صنعتی و گلوگاه اقتصادی را به خوبی به نمایش می گذارند.

جالب است بدانید حتی مجموعه هایی مانند بنز و پورشه نیز نمایندگی های رسمی خود را در این منطقه بنا نهاده اند که این خود گواه دیگری بر کاربرد زیاد جاده مخصوص دارد . جاده مخصوص به عنوان قسمتی از منطقه 21 شهرداری تهران ، دارای سوله های فراوانیست که در قالب انبار و کارگاه مورد استفاده قرار می گیرند . این سازه ها با وجود نزدیکی به مسیرهای مواصلاتی ، دوری از محدوده ترافیک و نزدیکی به فرودگاه ، مناسب ترین گزینه برای اجاره سوله جاده مخصوص توسط صنعتگران می باشد. 

بواسطه استقبال صنعتگران از این منطقه و جذب نیروی انسانی مورد نیاز کارخانجات بخشهایی جهت اسکان پرسنل شرکتها ایجاد گردید و به سرعت بخشهای خدماتی صنعتی و خدمات انبارداری و غیره نیز جاده مخصوص  کرج را به منطقه ای مناسب و مستعد جهت فعالیتهای تولیدی مبدل ساخت که به همین دلیل قیمت زمین در این مناطق افزایش چشمگیری پیدا کرده این روند تا حدود یک دهه قبل ادامه داشته و در سالهای اخیر با توجه به تشویق و تاکید مسئولین در انتقال صنایع به شعاع دورتری از تهران ، این بار جاده مخصوص کرج به بهترین محل جهت فعالیتهای بازرگانی و عرضه و فروش کالا تغییربافت داده.همزمان با حضور شرکتها و نمایندگی های خودرو شرکتهای تولیدکننده و عرضه کننده فرش اولین گامها را در ایجاد و احداث نمایشگاههای وسیع برداشته و در حال حاضر بسیاری از واحدهای تولیدی با تغییر کاربری،به نمایشگاه و فروشگاه و خدمات پس از فروش یا انبارهای پخش شرکتها و برندهای شناخته شده تبدیل و در این  جاده مستقر و مشغول به فعالیت هستند.

اجاره سوله جاده مخصوص این امکان را به کارفرمایان می دهد که بدون فوت وقت یا محدودیت های خاص ترافیکی ورود و خروج مواد خام و محصولات نهایی را به جریان انداخته و در قید و بند ترافیک جاده ای گرفتار نشوند . از سویی دیگر اجاره سوله در جاده مخصوص به عنوان زیر مجموعه اجاره سوله در تهران با قیمت مناسب این امکان را فراهم می آورد تا با صرف هزینه ای معقول و منصفانه بتوان در دایره غول های صنعت کشور فعالیت کرده و نیروی کار نیز بتواند به راحتی میان محل کار و اسکان خود تردد نماید.

املاک صنعتی سوله تاپ افتخاردارد تا کنون بسیاری از شرکتهای جدید بواسطه بهترین املاک صنعتی  موفق به تهیه ملک  دلخواه شده و گروه املاک صنعتی شهر صنعت را برای انجام امور معاملات خود انتخاب کرده اند.املاک شهر صنعت بصورت کاملا تخصصی بهترین املاک صنعتی مناسب فعالیتهای گوناگون را بررسی و با رایزنی و کارشناسی دقیق فایل های بسیار عالی و استثنایی را جهت فروش یا رهن و اجاره به متقاضیان محترم معرفی نماید.

21 شهریور 1400 11:44 ب.ظ