فروش کارخانه تولید تجهیزات پزشکی

تماس بگیرید

اطلاعات اضافی

نوع آگهیخرید یا فروش
شماره همراه09117656979
شماره ثابت33525448

فروش کارخانه تولید تجهیزات پزشکی

600متر سوله به ارتفاع جناحین6متروتاج8متر.بادرب تریلی رو.دیوارپودرخاک سنگ وسیمان سفیدوکف سیمان لیسه.بهمراه یک اتاق و نیم طبقه بالکن داخل سوله.. بهمراه یک واحد اداری خارج از سالن بمساحت150متردر2طبقه .دارای پست اختصاصی 50کیلووات100امپروسایرامتیازات درزمینی بمساحت1850مترواقع درشهرصنعتی صومعه سرا بفروش میرسد
خط تولیدبانددرسایزهای 5الی20سانت درمتراژ2مترو3مترمجموعا3دستگاه
خط تولیدگاز10×10و5×5 در12لایه و16لایه مجموعا3دستگاه
خط تولیدگازاستریل یکدستگاه
ظرفیت تولید ماشین الات باند4000 رول درهرشیفت
ظرفیت تولیدماشین الات گاز100کیلودرهرشیفت
ظرفیت تولیدگازاستریل10000پددرهرشیفت
ماشین الات مذکوربمدت10سال به جهت تعطیل بودن کارخونه استفاده نشده وطبیعتا هنگام معامله اوورحال شده وروشن تحویل میگردد

شناسه آگهی : 525613d96e4c6e84

21 شهریور 1400 2:09 ب.ظ

146 روز, 11 ساعت

آخرین آگهی ها

از آخرین آگهی های ما بازدید کنید

نمایش آگهی های بیشتر

اجاره سوله

اجاره سوله

اجاره سوله در مناطق صنعتی و شهرک های تهران و سایر شهرستان ها را فقط از مرکز تخصصی سوله تاپ بخواهید.

برای مشاهده آگهی اجاره سوله، کافی است منطقه خود را در کادر جستجو (قسمت بالای صفحه) وارد کرده و روی کلمه جستجو کلیک کنید بجای این کار میتونید با شماره 48200-021 و یا 09122488969 تماس گرفته و از موارد متعدد اجاره سوله در ابعاد و شرایط مختلف آگاه شوید.

اجاره سوله در تهران

برای اجاره سوله صنعتی خود کافی است یکی از مناطق مورد نظر را انتخاب کنید. اجاره یک سوله در تهران شامل چندین منطقه صنعتی است که برخی از آنها در تهران و برخی دیگر در حومه شهر واقع شده اند. می توان به منطقه صنعتی جاده مخصوص کرج و جاده قدیم کرج که از مهمترین مراکز صنعتی تهران هستند ، اشاره کرد. با توجه به قیمت بالای اجاره سوله در تهران ، پیشنهاد می شود از شرایط و امکانات شهرهای صنعتی اطراف تهران استفاده کنید. بنابراین ، قیمت اجاره در مناطق و شهرک های صنعتی اطراف تهران بسیار مقرون به صرفه است.

اجاره سوله در شهرک صنعتی

مناطق صنعتی محل مناسبی برای فعالیت های صنعتی و تجاری است. مناطق صنعتی بستر مناسبی برای فعالیت های اقتصادی و تجاری هستند. یکی از ویژگی هایی که مناطق و شهرک های صنعتی را از سایر مناطق صنعتی متمایز می کند ، داشتن ابعاد مختلف سوله ، زمین ، کارخانه و کارگاه است. همچنین می توان به راحتی مجوز ساخت و سرمایه گذاری را دریافت کرد. علاوه بر این ، تسهیلات ویژه ای برای سرمایه گذاری و ساخت و ساز به سرمایه گذاران اعطا می شود که در سایر مناطق امکان پذیر نیست. اجاره سوله در شهرک های صنعتی معمولاً توسط کارشناسان املاک صنعتی مربوطه انجام می شود ، اما مجموعه بزرگ سوله تاپ این امکان را برای هرکسی فراهم کرده است که بتواند فایل مورد نظر خود را به صورت آنلاین جستجو کند.

سوله اجاره ای

سوله های صنعتی برای اجاره در تهران و شهرستان نیاز به مراقبت بالایی دارند ، زیرا قیمت اجاره سوله ها دارای نوسانات زیادی است که معمولا صاحبان سوله با افزایش بهای اجاره، بلافاصله نرخ اجاره سوله را زیاد می کنند.

کلمات مرتبط : اجاره سوله در جاده مخصوص ، اجاره سوله در جاده قدیم ، اجاره سوله اطراف تهران ، اجاره سوله بهداشتی ، اجاره سوله در شهریار ، اجاره سوله در اسلامشهر ، اجاره سوله غرب تهران ، اجاره سوله شرق تهران

نظرات