اجاره سوله در کرج

تماس بگیرید

اطلاعات اضافی

نوع آگهیرهن یا اجاره

اجاره سوله در کرج

  • کد : 43022
  • 800 متر سالن ارتفاع 9 متر 500 متر بچه سوله دو عدد سالن 174 متری
  • ودیعه یک میلیارد تومان
  • اجاره 75 میلیون تومان

تماس با مشاور : 09126641040

برای کسی گه میخواهد کسب و کار جدیدی راه اندازی کند و یا کار فعلی خود را توسعه دهد اجاره سوله یکی از اصلی ترین برنامه های کاری محسوب می گردد.اجاره سوله در بیشتر موارد به منظور انبار استفاده می گردد.

متاسفانه با توجه به شرایط اقتصادی حاکم در کشور که هزینه ها افزایش یافته و قیمت دلار نیز بالاست اجاره سوله صنعتی به دغدغه تبدیل شده است.

معرفی املاک صنعتی سوله تاپ

مجموعه سوله تاپ در هر زمان آماده ارائه خدمات متنوع  به موارد سفارش داده‌ شده توسط مشتریان گرامی هست که از آن جمله می‌توان به اجاره سوله که از درخواست‌های بیشتری برخوردار است اشاره نمود.

مجموعه تخصصی سوله تاپ با بهره‌گیری از کارشناسان و مشاورین مجرب و پرتلاش و همچنین سایت اختصاصی و فایلینگ تخصصی در محیطی مجهز، مدرن و آرام در زمینهٔ معاملات املاک صنعتی اقدام به فعالیت نموده است.

فعالیت های این گروه با جدیدترین متدهای بازاریابی در کوتاه‌ترین زمان ممکن کلیه مراحل معاملات ملکی را از مرحله کارشناسی و ارزیابی ملک تا تنظیم قرارداد رسمی و صدور کد رهگیری مطابق با قوانین و ضوابط و مقررات اتحادیه صنف مشاورین املاک را انجام داده و همواره قانونمندی، شفاف‌سازی و رضایتمندی متعاملین را سرلوحه کار خود قراردادِ است.

بدون هیچگونه اغراقی سوله تاپ که یکی از زیر مجموعه های موسسه و املاک صنعتی فتح می باشد در زمینه اجاره سوله ، خرید سوله ، خرید و فروش کارخانه ، اجاره و خرید انبار و … بعنوان مرجع املاک صنعتی شناخته شده است.

یکی از مزایای معاملات املاک صنعتی در سوله تاپ این است که تمامی مراحل این فرایند از شروع جلسات مذاکره تا انعقاد قرارداد زیر نظر مستقیم کارشناسان حقوقی و وکلای دادگستری انجام می گردد.

سوله تاپ

شناسه آگهی : 68360b5bb6066156

22 خرداد 1400 11:07 ق.ظ

147 روز, 2 ساعت

نظرات