اجاره سوله در صفادشت کرج

تماس بگیرید

اطلاعات اضافی

نوع آگهیرهن یا اجاره

اجاره سوله در کرج

  • کد : 42974
  • 38500 متر زمین
  • 4000 متر سوله
  • 240 متر اداری
  • اجاره 150 میلیون تومان

09121253628 شماره تماس با مشاور

برای کسی گه میخواهد کسب و کار جدیدی راه اندازی کند و یا کار فعلی خود را توسعه دهد اجاره سوله یکی از اصلی ترین برنامه های کاری محسوب می گردد.اجاره سوله در بیشتر موارد به منظور انبار استفاده می گردد.

متاسفانه با توجه به شرایط اقتصادی حاکم در کشور که هزینه ها افزایش یافته و قیمت دلار نیز بالاست اجاره سوله صنعتی به دغدغه تبدیل شده است.

معرفی املاک صنعتی سوله تاپ

مجموعه سوله تاپ در هر زمان آماده ارائه خدمات متنوع  به موارد سفارش داده‌ شده توسط مشتریان گرامی هست که از آن جمله می‌توان به اجاره سوله که از درخواست‌های بیشتری برخوردار است اشاره نمود.

مجموعه تخصصی سوله تاپ با بهره‌گیری از کارشناسان و مشاورین مجرب و پرتلاش و همچنین سایت اختصاصی و فایلینگ تخصصی در محیطی مجهز، مدرن و آرام در زمینهٔ معاملات املاک صنعتی اقدام به فعالیت نموده است.

فعالیت های این گروه با جدیدترین متدهای بازاریابی در کوتاه‌ترین زمان ممکن کلیه مراحل معاملات ملکی را از مرحله کارشناسی و ارزیابی ملک تا تنظیم قرارداد رسمی و صدور کد رهگیری مطابق با قوانین و ضوابط و مقررات اتحادیه صنف مشاورین املاک را انجام داده و همواره قانونمندی، شفاف‌سازی و رضایتمندی متعاملین را سرلوحه کار خود قراردادِ است.

بدون هیچگونه اغراقی سوله تاپ که یکی از زیر مجموعه های موسسه و املاک صنعتی فتح می باشد در زمینه اجاره سوله ، خرید سوله ، خرید و فروش کارخانه ، اجاره و خرید انبار و … بعنوان مرجع املاک صنعتی شناخته شده است.

یکی از مزایای معاملات املاک صنعتی در سوله تاپ این است که تمامی مراحل این فرایند از شروع جلسات مذاکره تا انعقاد قرارداد زیر نظر مستقیم کارشناسان حقوقی و وکلای دادگستری انجام می گردد.

اجاره سوله کرج
شناسه آگهی : 48660a0b215b8e40

22 خرداد 1400 11:05 ق.ظ

131 روز, 1 ساعت

نظرات