اجاره سوله بهداشتی بر جاده قدیم کرج

45,000,000 تومان

اطلاعات اضافی

نوع آگهیرهن یا اجاره
شماره همراه۰۹۱۲۶۲۷۶۸۰۴
شماره ثابت۰۲۱۴۸۲۰۰

اجاره سوله بهداشتی بر جاده قدیم کرج

۵۰۰متر سوله بهداشتی با برق50 آمپر و دارای آب و گاز و تلفن مناسب انبارهای دارویی ، آرایشی و بهداشتی و موادغذایی در بهترین موقعیت و دسترسی و لوکیشن عالی


سوله تاپ زیر مجموعه ای است از موسسه و املاک صنعتی فتح که مدرن ترین و اولین مرکز املاک صنعتی در ایران می باشد.

این مجموعه بادارابودن گسترده ترین فایلینگ املاک صنعتی در اقصی نقاط ایران و داشتن شعبه ها و نمایندگی ها در مناطق صنعتی ایران و همچنین پوشش کلیه مناطق و شهرک های صنعتی استان تهران در هر زمانی آماده ارائه ومعرفی نمودن موارد اجاره سوله مورد تقاضا از جانب مشتریان محترم می باشد.

دراین راستا سوله تاپ به عنوان مرجع جستجوی املاک صنعتی با هدف و خط مشی معرفی صحیح و متنوع زیر نظر مجرب ترین کارشناسان ملکی در فضایی تخصص محور اقدام به درج آگهی در محدوه ای گسترده در جای جای مناطق صنعتی استان تهران و ایران نموده است.

از شما بازدیدکننده عزیز خواهشمندیم در صورتی که نیاز به خرید و فروش و یا رهن و اجاره املاک صنعتی دارید و ملک مورد نظر در سایت موجود نبود حتما با شماره 02148200 تماس گرفته و از مشاوره رایگان با مشاوران و کارشناسان این مجموعه بهره مند شوید.

مقاله ای تحت عنوان “نکات کاربردی در تنظیم قرارداد اجاره” در خبرنامه دانشجویان ایران منتشر شده است که دعوت می کنیم در صورت تمایل و برای بالا بردن اطلاعات خودتان این نوشتار را مطالعه بفرمایید. 

شناسه آگهی : 993601679c4dd7e9

9 اسفند 1399 9:20 ق.ظ

56 روز, 10 ساعت

نظرات