رهن و اجاره کارخانه
رهن و اجاره ملک و کارخانه کار ساده‌ای نیست؛ و خیلی از افراد نمی دانند که در هنگام رهن و اجاره ملک باید به چه نکات و موارد مهمی توجه کنند.  گاها در معاملات املاک ، مشکلاتی مانند عدم تعهد به قرار داد از سمت طرفین معامله یا بنگاه املاک ، افراد را به دردسرهای حقوقی و مالی بسیاری می اندازد.
در واقع پروسه اجاره کارخانه، زمین و مسکن گاه آن قدر پیچیده می‌شوند که بسیاری از مردم نمی‌دانند در این مواقع چگونه باید عمل کنند. بنابراین تن به قراردادی می دهند که در واقع با چشمان بسته امضا شده است.
روزانه شاهد افرادی هستم که به دفتر من مراجعه می کنند و در مشکلات بسیار بدی گرفتار شده اند آن هم به دلیل امضای قراردادی که آگاهی کاملی از عواقب آن نداشته اند و فقط با دانستن یک یا چند مفاد حقوقی و یا با همراهی یک فرد آگاه و یا وکیل معاملات املاک، می توانستند از به وجود آمدن آن جلوگیری کنند و جلوی بسیاری از ضرر و زیان ها را در همان ابتدای امر بگیرند. 

همانگونه که می دانید رهن و اجاره ملک های صنعتی نظیر اجاره سوله و اجاره کارخانه و امثالهم تفاوت بسیار زیادی با املاک مسکونی، تجاری و اداری مانند آپارتمان، مغازه و ساختمان اداری دارد به همین دلیل دانستن و رعایت نکات حقوقی و فنی از جایگاه خاصی برخوردار است.

با عنایت به نکته ای که اشاره شد سوله تاپ از مشاوران صنعتی و کارشناسان حقوقی خبره بهره مند است تا در جریان اجاره کارخانه که امری تخصصی است طرفین معامله (خریدار و فروشنده ) دچار ضرر و زیان و یا مشکلات حقوقی نگردند.

کاربر محترم ، چنانچه کارخانه ای که قصد رهن و اجاره آن را دارید در فایل های سایت پیدا نکردید لطفا با شماره 48200-021 یا 09122488969 تماس بگیرید.