اجاره سوله

سوله اجاره ای یکی از مهم ترین برنامه های اصلی یک تولیدکننده ، بازرگان و یا صنعتگر تهرانی است.

اجاره سوله در تهران یکی از اصلی ترین مقدمات شروع یک کسب و کار جدید و یا گسترش آن در تهران است.

اجاره سوله در بیشتر موارد به منظور انبار استفاده می گردد.

متاسفانه با توجه به شرایط اقتصادی حاکم در کشور که هزینه ها افزایش یافته و قیمت دلار نیز بالاست اجاره سوله صنعتی به دغدغه تبدیل شده است.

این معاملات بیشتر در محدوده هایی همچون جاده مخصوص تهران کرج ، جاده قدیم تهران کرج و شهرک های صنعتی اطراف تهران انجام می شود.

معرفی املاک صنعتی سوله تاپ

مجموعه تخصصی سوله تاپ با بهره‌گیری از کارشناسان و مشاورین مجرب و پرتلاش و همچنین سایت اختصاصی و فایلینگ تخصصی در محیطی مجهز، مدرن و آرام در زمینهٔ معاملات املاک صنعتی اقدام به فعالیت نموده است.

فعالیت های این گروه با جدیدترین متدهای بازاریابی در کوتاه‌ترین زمان ممکن کلیه مراحل معاملات ملکی را از مرحله کارشناسی و ارزیابی ملک تا تنظیم قرارداد رسمی و صدور کد رهگیری مطابق با قوانین و ضوابط و مقررات اتحادیه صنف مشاورین املاک را انجام داده و همواره قانونمندی، شفاف‌سازی و رضایتمندی متعاملین را سرلوحه کار خود قرارداد است.

یکی از مزایای معاملات املاک صنعتی در سوله تاپ این است که تمامی مراحل این فرایند از شروع جلسات مذاکره تا انعقاد قرارداد زیر نظر مستقیم کارشناسان حقوقی و وکلای دادگستری انجام می گردد.

تماس بگیرید

رهن و اجاره سوله در صومعه سرا

Rate this ad_listing رهن و اجاره سوله در صومعه سرا 600متر سوله بادرب تریلی روبا ارتفاع جناحین6متروتاج8متر.کف سیمان لیسه ودیوارپودرخاک سنگ وسیمان سفید.بهمراه نیم طبقه […]
22 بازدید کل ، 1 امروز