اجاره سوله

اجاره سوله 

در این مقاله قصد داریم پس از معرفی این سازه ها و کاربردهای آنها ، به ماهیت و روش اجاره سوله بپردازیم و زوایای مختلف این کار را بررسی کنیم.

بیایید با معرفی سوله شروع کنیم. از نظر معماری به کلیه بناهایی که در بالای خود دارای قاب فلزی و سقف شیب دار هستند ، سوله گفته می شود که در انگلیسی به آن industrial shed می گویند. سوله ها اغلب با ورودی و خروجی های بزرگشان مشخص می شوند و در مصارفی مانند ساختمانهای صنعتی و کشاورزی مانند کارخانه ها ، انبارها ، آشیانه ها ، مغازه ها ، تعمیرگاه ها و بسیاری مکان های دیگر مورد استفاده قرار می گیرند.

جالب است بدانید که سوله ها با توجه به دهانه ها تقسیم می شوند و 5 نوع مختلف وجود دارد که سوله های تک دهانه ، سوله های چند دهانه با ستون های مشترک ، سوله های دو دهانه 88 ، سوله های قوسی و سوله های چند ضلعی از انواع مختلف هستند . نکات مختلفی در ساخت آنها وجود دارد که کارشناسان معماری هنگام ساخت سوله باید آنها را در نظر بگیرند و بی توجهی به این نقاط می تواند خسارات سنگین مالی و حتی جانی به بار آورد. نقاطی مانند بار مرده (مانند برف) ، بارهای جانبی (مانند زلزله و باد) ، بار جرثقیل ، ارتفاع دیواره ، دهانه و طول سوله ، درصد شیب سقف و سقف و پوشش دیوار از مهمترین موارد هستند نکاتی که باید مورد توجه معماران ریخته باشد. قرار داده شود.

اجاره سوله

حالا که کمی درباره سوله ها اطلاعات دارید ، بگذارید بپرسیم اجاره سوله چگونه است؟ و چرا شخصی این کار را می کند؟ البته باید توجه داشت که اجاره سوله نوعی اجاره انبار است زیرا درصد بالایی از سوله هایی که اجاره می شوند برای صاحبان آنها نقش انبار را بازی می کنند اما در بسیاری از موارد متفاوت استفاده می شود. به عنوان مثال ، برای راه اندازی یک کارگاه تولیدی ، به چندین گزینه نیاز دارید که باعث می شود صاحبان آنها سوله های خود را برای راه اندازی تجارت خود اجاره کنند.

نگرانی همه افرادی که به دنبال تولید محصول یا کالایی هستند نیاز به سوله یا انبار است، خصوصاً اگر قصد آن‌ها این باشد که انبار موردنیاز در تهران واقع شود.

اجاره سوله یکی از مهمترین کارهایی است که کارفرما انجام می دهد زیرا سرمایه خود را در اختیار شرکت یا شخصی می گذارد که می تواند با بهترین کیفیت و قیمت مناسب سوله اجاره کند. کارفرمایان باید اول قرارداد با یک شرکت مهندسی را در نظر بگیرند و در مرحله دوم تحقیق کنند و از شما بپرسند که آیا شما که صاحب این شرکت هستید ، اسنادی دارید که من بتوانم آن را به کارفرما تضمین کنم.

با توجه به مسائل حقوقی که در این حوزه وجود دارد واجب است جهت مشاوره با شماره 48200-021 تماس گرفته و از کارشناسان حقوقی استفاده کنید و در نهایت متخصصان خبره ما بتوانند شما را به اجاره یا خرید آنچه که نیاز دارید راهنمایی کنند.
روش‌های مختلفی برای اجاره سوله در تهران وجود دارد که قصد داریم توضیحات مختصری را به بهترین شکل ممکن ارائه دهیم :

کدام مناطق در تهران برای انبارداری مناسب است؟

تهران شهر بزرگی است و این منطقه در تهران سرمایه‌گذاری درزمینهٔ خریدوفروش املاک و مستغلات را بسیار جذاب کرده است. برای خرید سوله و انبارمی‌توانید در مناطق مختلف سرمایه‌گذاری کنید، اما سؤال مهم این است که کدام مناطق برای انبارداری مناسب هستند؟ برای خرید انبار چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟ فضاهای مناسب برای اجاره انبار کدم‌اند؟ در ادامه این مقاله به همه این سوالات پاسخ‌خواهیم داد.

معیار اصلی خرید انبار امنیت آن است

گاهی مشاهده‌شده است که مردم در مناطق مختلف شهر به دنبال اجاره سوله مناسب برای کار خود هستند و به دلیل هزینه و مبلغ پایین، مایل به سرمایه‌گذاری در هر مکانی هستند که فضای مناسبی داشته باشد. متأسفانه کمتر به این واقعیت توجه می‌شود که اولویت اصلی هم اجاره است و هم خرید امنیت در منطقه‌ای که انبار در آن واقع‌شده است. انبارهای امن تعرفه مشخصی دارند که در ادامه به برخی از فضاهای مناسب برای این امر اشاره خواهیم کرد.

اجاره سوله

شهرک‌های صنعتی و فرصت خوبی برای سرمایه‌گذاری

شهرک‌های صنعتی می‌توانند یکی از بهترین مکان‌ها برای خرید یا اجاره انبارها باشند. شهرک‌های صنعتی به دلیل هم‌جواری یا فاصله با تهران قیمت‌های متفاوتی دارند که می‌توان به برخی از آن‌ها اشاره کرد. به‌عنوان‌مثال، شهرک صنعتی چهاردانگه نزدیک‌ترین شهرک صنعتی به تهران است که از موقعیت بسیار خوبی برای سرمایه‌گذاری برخوردار است. در این شهرک سوله‌ها و مراکز صنعتی با کاربری‌های مختلف در آن فعالیت می‌کنند که بستر مناسبی را برای مشاغل کوچک فراهم کرده است. علاوه بر این، فضای کوچک کارگاه‌ها و انبارها در این شهرک بسیار زیاد است که موردتوجه بسیاری از تولیدکنندگان و صنعتگران قرارگرفته است.

انبارهای عمومی فضایی مناسب برای لوازم‌خانگی

اگر قصد دارید یک فضای کوچک را برای مدت محدودی اجاره کنید، می‌توانید از خدمات یک انبار عمومی استفاده کنید. انبارهای عمومی فضای مشترک خوبی را برای اجاره مستأجران فراهم می‌کند، ازجمله انبارهای بسیار کاربردی، انبارهای کانتینر. کانتینرها محدود به انبارهای بزرگ و ثابت نیستند و به‌راحتی می‌توانند برای مدت‌زمان محدودی اجاره شوند. اجاره این انبارها روزانه محاسبه می‌شود، بنابراین آن‌ها دردسر اجاره انبارهای ثابت را ندارند. متقاضیان انبارهای کانتینری کسانی هستند که قصد اجاره انبارهای لوازم کوچک و جمع‌وجور رادارند، بنابراین از این نوع انبارها استفاده می‌کنند.

درباره انبارهای مشترک بیشتر بیاموزید

انبارهای مشترک فضای خوبی برای افرادی است که به دلیل محدودیت زمانی و خلاص شدن از اجاره‌های طولانی‌مدت ترجیح می‌دهند هزینه بیشتری را برای اجاره انبارهای مشترک پرداخت کنند. اجاره انبارهای مشترک مزایای بسیاری دارد که به برخی از آن‌ها اشاره خواهیم کرد:
امنیت بالا: انبارهای مشترک دارای امنیت بالایی هستند که باعث می‌شود کارفرمایان تمایل بیشتری به اجاره انبارها داشته باشند.
جابجایی آسان: برای اجاره انبارهای مشترک، حضور کارفرما لازم نیست و انباردار با اجازه کارفرما مسئولیت جابجایی کالا را بر عهده دارد.
ارسال کالا: برای ارسال کالا در انبارهای عمومی کافی است کالاهای انبار را به درخواست کتبی کارفرما (برجک) به نقاط مختلف کشور یا حتی جهان ارسال کنید.
عدم پرداخت هزینه‌های دولت: در این نوع انبارها نیازی به پرداخت هزینه‌های دولت مانند مالیات و دارایی نیست و این مزیت بزرگی برای اجاره این نوع انبارها است.
انبارهای عمومی برای افرادی که قصد اجاره انبار را برای مدت‌زمان محدود دارند و توانایی پرداخت هزینه آن رادارند مناسب است.

نکته مهم : با توجه به اینکه در مواردی مشاهده شده که بدلیل اینکه یکی از طرفین معامله در موضوع خرید یا اجاره سوله از بی اطلاعی طرف مقابل سوء استفاده نموده که این امر باعث ضرر و زیان زیادی شده است.

به همین دلیل و به منظور پیشگیری از هرگونه سوءاستفاده احتمالی طرفین معامله یا اینکه خودشان از کارشناس حقوقی استفاده نمایند و یا اینکه از کارشناسان خبره و مجرب مجموعه املاک صنعتی فتح بهره مند شوند تا قراردادهای منعقده از نظر قانونی هیچ مشکلی ایجاد نکند و هر دو طرف با خیالی آسوده و اطمینان قلبی نسبت به خرید یا اجاره ملک خود اقدام نمایند.

برای اجاره سوله کجا برویم؟

گروه املاک و مستغلات صنعتی فتح مرجع معاملات املاک و مستغلات صنعتی است که پرونده‌های فروش و اجاره زیادی دارد. اگر می‌خواهید یک سوله و انبار ارزان در اطراف تهران اجاره کنید یا یک انبار در تهران خریداری کنید، می‌توانید به گروه املاک صنعتی فتح مراجعه کرده و از این گروه در املاک و مستغلات صنعتی مشاوره دریافت کنید.

 


یکی از خدمات ویژه مجموعه سوله تاپ بهره مندی از مشاوران صنعتی حرفه ای است تا در خصوص املاک صنعتی (خرید سوله ، اجاره سوله ، خرید یا اجاره کارخانه و امثالهم ) راهنمایی های مفیدی به مراجعین محترم داشته باشند و متقاضی خرید یا اجاره ملک با آگاهی کافی نسبت به همه جوانب تصمیم بگیرد.

حضور مستمر وکیل پایه یک دادگستری در سوله تاپ و نظارت کامل ایشان در قراردادها خدمت دیگری است که برای اطمینان بخشی بیشتر به هموطنان عزیز ارائه می گردد زیرا موضوع اعتماد از مسائل حیاتی در بحث خرید و فروش یا اجاره املاک صنعتی است.

کاربر گرامی :

جهت مشاهده آگهی های مربوط به اجاره سوله اینجا کلیک کنید.

جهت بازدید آگهی های خرید سوله اینجا کلیک نمایید.

جهت مشاهده سایر موارد مثل خرید یا اجاره کارخانه، خرید یا اجاره انبار، خرید یا اجاره کارگاه و … به دسته بندی مربوطه که در بخش فهرست صفحه اصلی است مراجعه نمائید.