درباره ما

درباره ما

درباره ما ( سوله تاپ زیر مجموعه موسسه و املاک صنعتی فتح )

معرفی سوله تاپ و خریدوفروش و رهن و اجاره املاک صنعتی

سوله تاپ زیرمجموعه موسسه املاک صنعتی فتح است که مدرن ترین و اولین مرکز املاک صنعتی در ایران است. این مجموعه با پوشش شعب و نمایندگی ها در مناطق صنعتی ایران و  همچنین کلیه شهرک های صنعتی در تهران و اطراف آن ، جامع ترین فایلینگ املاک صنعتی را برای هموطنان عزیزمان فراهم نموده است. ( خواهشمندیم در صورتی که ملک مورد خود را در سایت پیدا نکردید حتما با شماره 48200-021  تماس بگیرید )

این مجموعه در هر زمان آماده ارائه خدمات متنوع  به موارد سفارش داده شده توسط مشتریان گرامی می باشد که از آن جمله میتوان به اجاره سوله  و خرید سوله که از درخواست های بیشتری برخوردار است اشاره نمود.

این مجموعه به عنوان مرجعی برای جستجوی املاک و مستغلات صنعتی به منظور خط مشی صحیح و متنوع تحت نظارت مجرب ترین کارشناسان املاک و مستغلات در فضایی معطوف به تخصص و تجربه ، تبلیغات را در محدوده وسیعی از مناطق صنعتی در تهران و ایران قرار داده است.

دستاوردهای موسسه سوله تاپ

یکی از ویژگی های این مجموعه که براساس تجربه به دست آمده و نتیجه 30 سال تلاش و کوشش مستمر و صادقانه می باشد ، ترکیب صحیح و کارشناسی شده روش های سنتی و مدرن املاک و مستغلات صنعتی است. این مجموعه با گردآوری کارشناسان مجرب و متخصص املاک و مستغلات و داشتن مشاورین حقوقی به صورت حضوری و تلفنی ، از مشتریان گرامی استقبال می کند و در کلیه ابعاد و جنبه های مختلف املاک صنعتی علاوه بر انجام معاملات املاک صنعتی در زمینه مشاوره حقوقی ، مالیاتی و نیز مشاوره فنی و تخصصی خدمات ویژه ای ارائه می دهد. همچنین یکی دیگر از خدمات سوله تاپ ، جذب سرمایه گذار و راه اندازی کارخانه های راکد و غیره است و سرانجام ، معرفی املاک صنعتی (خرید و اجاره سوله ، خرید و اجاره کارخانه ها و …) متناسب با تقاضای مشتری بر اساس بودجه ، مساحت و محدوده می باشد. این مجموعه با گسترش فعالیت های حرفه ای در فضای اینترنت نسبت به ایجاد وب سایت سوله تاپ ، با در نظر گرفتن کلیه موارد تخصصی و فنی ، گامی بزرگ در جهت تسریع در برآوردن نیازهای مشتری برداشته است.

طرق و روش‌های تماس و اخذ مشاوره با مجموعه سوله تاپ : 

۱-مراجعه حضوری: کیلومتر ۸ جاده مخصوص ( لشگری) جنب تام ایران‌خودرو ، سوله تاپ (موسسه و املاک صنعتی فتح)

۲-مراجعه غیر حضوری : بازدید از وب سایت سوله تاپ به نشانی اینترنتی https://soletop.ir

۳-تماس تلفنی با شماره‌های ذیل:۰۲۱۴۸۲۰۰ – ۰۹۲۰۲۰۲۰۴۴۴

4-صفحه اینستاگرام : https://instagram.com/soletop.ir

5-لینکدین : linkedin.com

6-توئیتر : twitter.com

امیدواریم با ارائه خدمات مختلف چه از نظر کمیت و چه از لحاظ کیفیت موجبات رضایتمندی شما عزیزان را فراهم آوریم.