خرید و فروش کارخانه فعال و کارخانه غیرفعال

 

خرید کارخانه فعال

خرید و فروش کارخانه فعال و در حال تولید از جمله خمات گروه املاک صنعتی سوله تاپ میباشد این کارخانه ها در مناطق و شهرک های صنعتی مستقر می باشند کارخانجات از قبیل کارخانجات صنایع فلزی -کارخانه شیمیایی-کارخانه پلاستیک کارخانه ارایشی و بهداشتی میباشد.

همیشه مشورت با اهل فن در پیشرفت و تصمیمات مهم نقش مهمی ایفا میکند. سوله تاپ در زمینه خرید و فروش ، رهن و اجاره کارخانه ، رهن و اجاره سوله و امثالهم آماده ارائه مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشد.

https://rizy.ir/EGzEmE

خرید و فروش کارخانه فعال و کارخانه غیرفعال

تجهیزات و تاسیسات کارخانجات

عمدتا این کارخانجات با خط تولید و در حال تولید میباشند و دلیل فروش و واگذاری ان دلایل مختلفی از جمله مهاجرت را دارد این دسته معاملات از تبحر و تخصص ویژه ای برای جابجایی مالکیت نیازمند است زیرا هم خطوط میبایست کارشناسی شود هم تجهریزات و هم محل کارخانه که نیازمند دقت بالایی میباشد.

شرایط خرید و فروش کارخانه فعال

در هر روز افرادی برای فروش کارخانه فعال خود به گروه املاک صنعتی سوله تاپ مراجعه نموده و این گروه با کارشناسی دقیق و بررسی اسناد و مدارک ان مورد را جهت عرضه وارد مارکت میکند و با توجه به بانک اطلاعات درخواستی خود میتواد بسادگی درخواست کننده متناسب رایافته و مراحل واگذاری را انجام دهد.

مراحل و شرایط واگذاری کارخانجات

کارخانجات در حال کار شرایط مختلفی برای واگذاری دارند که حتما میبایست به چند نکته توجه داشت از جمله مالکیت ان مربوط به شرکت های سهامی خاص یا عام میباشد ایا دارای تسهیلات بانکی دارند -ایا همه سهامداران امادگی فروش را دارند و مقدار تعهدات و بدهی های معوقه مربوط به سازمان مالیاتی کشور یا سازمان تامین اجتماعی و شهرداری یا دفاتر شهرک ها میباشد از این رو است که نوع قرارداد فروش و واگذاری این کارخانجات مهم بوده و نیاز به توجه و دقت ویژه ای دارد که این مهم را گروه املاک صنعتی سوله تاپ واحد حقوقی و کارشناسی ان خریداران و فروشندگان را همراهی و مشاوره میدهد شرایط انتقال این کارخانجات متفاوت میباشد اگر کارخانه بصورت دفترچه شرکت شهرک های صنعتی باشد میبایست انتقال منافع در دفتر شرکت شهرک های صنعتی صورت پذیرد البته با رعایت کلیه مراحل اداری از قبیل اخذ مفاصا حسابهای مربوطه.

اگر کارخانه دارای اسناد رسمی باشد این انتقال از طریق دفاتر اسناد رسمی و باز با رعایت همان موارد اشاره شده صورت میپذیرد و در نوع دیگری واگذاری در اسناد رسمی و دفترچه شهرک صورت نمیپذیرد بلکه با انتقال سهام شرکت مربوطه در سازمان ثبت شرکتها و با رعایت موارد فوق الذکر عملی میباشد.

خدمات گروه املاک صنعتی سوله تاپ

گروه املاک صنعتی سوله تاپ همراهی مورد اعتماد برای صنعتگران عزیز کشورمان میباشد این گروه دارای شعبات و نمایندگی هایی در تهران و سراسر کشور میباشد و همواره مشاوره صادقانه و دقیقی برای مراجعین خود داشته است و در ساعات اداری اماده ارایه مشاوره رایگان و کارشناسی رایگان به صنعتگران محترم میباشد.

021-48200

0912-2488969

 

 

07/09/1400 22:58