خرید و فروش ملک در شهرک های صنعتی

خرید و فروش ملک در شهرک های صنعتی

قبل از پرداختن به مزایا سرمایه گذاری  و خرید و فروش ملک صنعتی در  شهرک های صنعتی ، در ابتدا اجازه بدهید تا شما را با شهرک های صنعتی آشنا کنیم . سپس در ادامه به معرفی مزیت های خرید ملک در شهرک ی صنعتی میپردازیم . با ما همراه باشید.

شهرک صنعتی چیست ؟

برای توسعه صنعتی کشور در خارج از مناطق شهری شهرک های صنعتی ایجاد میشوند. در واقعشهرک صنعتی  به منطقه ای گفته میشود که خارج از بافت شهری و معمولا با فاصله 20 کیلومتر از شهر احداث میشود . شهرک صنعتی به منظور توسعه صنعتی و متمرکز شدن تولیدات صنعتی احداث میشود . دلیل این امر هم کم کردن تاثیرات منفی آلاینده های صنعتی بر زندگی شهری ، کم کردن بار ترافیکی و ایجاد یک مسیر حمل و نقل آسان میباشد .

ویژگی خرید ملک در شهرک صنعتی

یکی از مهمترین ویژگی های شهرک های صنعتی امکان سرمایه گذاری در زمینه های مختلف صنعت میباشد . این امر نیز در نتیجه ایجاد بستر مناسب در شهرک های صنعتی برای رشد و سرمایه گذاری در حوزه های مختلف صنعت است .

یکی دیگر از مزیت های مهم در شهرک های صنعتی فراهم شدن زیر ساخت های لازم جهت توسعه واحد های صنعتی میباشد. البته ذکر این نکته الزامی میباشد که در کنار فراهم کردن امکانات برا ی رشد واحد های صنعتی ، استاندارد های لازم و کلیه مقررات برای الزامات محیط زیستی نیز رعایت شده تا آسیب کمتری به محیط زیست وارد شود.

اگر شما میخواهید زمینی در شهرک صنعتی بخرید و یک کارگاه صنعتی راه اندازی کنید باید به این امر توجه کنید که در داخل شهرک های صنعتی احتیاج به اخذ انواع مجوز ها از شهرداری، منابع طبیعی، محیط زیست، سازمان آب، اداره برق، جهاد کشاورزی و… وجود ندارد . و شما دیگر مراحل سخت و طاقت فرسا اداری را طی نمیکنید .

به کسانی که قصد خرید  و یا سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی را دارند خدمات مشاوره ای تخصصی جهت راهنمایی ارائه می شود.

خرید ملک صنعتی در شهرک صنعتی

برای خرید و فروش و یا اجاره یک واحد صنعتی و حتی یک قطعه زمین در شهرک صنعتی ، شما احتیاج افرادی دارید که در این زمینه متخصص باشند و دارای تجربه کافی در زمینه انجام انواع معاملات در شهرک های صنعتی و املاک صنعتی باشند . برای این منظور املاک صنعتی فتح با استفاده از مشاوران با تجربه و تیم حرفه ایی نگرانی های شما با بت انجام معامله در شهرک های صنعتی را رفع کرده است . برای این منظور شما میتوانید با شماره 48200 تماس حاصل نمایید .

همچنین برای دیدن فایل ها موجود در شهرک های صنعتی به لینک زیر مراجعه کنید.

شهرک های صنعتی