خرید سوله

خرید سوله عملی است که افراد با اهداف مختلف دنبال می‌کنند، زیرا این ساختار کاربردی در متنوع‌ترین مناطق کاربردهای زیادی دارد؛ بنابراین هرساله خرید سوله بسیار رونق دارد.

ابعاد سوله ها بسته به نوع کاربرد متفاوت است. این سازه ها برای پوشش دهانه های بزرگ در ساختمان های صنعتی و کشاورزی ، از جمله کارخانه ها ، انبارها ، تعمیرگاه ها ، آشیانه های هواپیما ، مرغداری ها ، پارکینگ ها ، سالن های بدن سازی و موارد دیگر استفاده می شود.

هنگام خرید سوله باید به نوع کاربرد و ابعاد آن توجه کنید تا مقرون به صرفه باشد. معمولاً برای ساخت سوله های صنعتی و سالن های صنعتی از قطعاتی که اندازه های مختلف دارند استفاده می شود و این ابعاد به همراه وزن به نوع کاربری هر واحد صنعتی بستگی دارد. مهمترین عامل در ساخت سالنهای صنعتی محل قرارگیری آن است ، همچنین در صورت احداث سوله از نظر سرعت باد و بارش برف ، دهانه سالن ، ارتفاع ستونها و ساخت جرثقیل های پل در صورت مورد توجه قرار گیرد.

خرید سوله

گروه‌های مختلف صنعتی و تولیدی زیادی در حال فعالیت هستند که بسیاری از آن‌ها، در مکان فیزیکی نامناسبی مستقرشده و مشغول کار با حداقل امکانات هستند. حال‌آنکه همگان می‌دانند که خرید سوله به‌عنوان فضای کار مناسب و مجهز، یکی از اصول زیر بنایی لازم برای ایجاد رشد و توسعه در هر کسب‌وکاری به‌حساب می‌آید. تا همین چند سال قبل هم شاهد حضور پراکنده و بی‌نظم پیشه ترجمان و تولیدکنندگان صنوف مختلف در سطح شهرها و در کوچه‌ها و خیابان‌ها بودیم. اکنون اما به دنبال برنامه‌ریزی‌های سازمان صنعت، معدن و تجارت و اقدامات سازمان شهرک‌های صنعتی، اقدامات مناسبی در مدیریت این نابسامانی به‌عمل‌آمده است.

سوله درواقع یک سازه فلزی است که به دلیل مزایای بسیار خصوصاً هزینه بسیار پایین در بسیاری از زمینه‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرد. ازجمله متداول‌ترین و پررونق‌ترین برنامه‌هایی که منجر به رونق زیادی در خریدوفروش کانکس شده است:

استفاده از سوله در ساخت مرغداری: برای ساخت مزارع مرغداری، خرید سوله مناسب‌ترین گزینه است، زیرا این سازه‌ها تهویه بسیار خوبی دارند که منجر به مناسب‌ترین شرایط برای روند جوجه ریزی و مرغداری می‌شود. البته باید توجه داشت که سوله‌های طیور از ویژگی‌های خاصی برخوردار هستند، به‌طوری‌که این سوله‌ها بر اساس اصول جداگانه طراحی، اجرا و ساخته می‌شوند.

کاربرد سوله درزمینهٔ ساخت سالن‌های ورزشی: از ویژگی‌های این سازه وسعت زیاد آن است. مساحت زیاد سوله‌ها استفاده از آن‌ها به‌عنوان سالن ورزشی را گزینه بسیار خوبی قرار داده است. البته علاوه بر سالن بدن‌سازی، از این ویژگی سوله‌ها می‌توان برای راه‌اندازی انواع درس گروهی‌ها، جلسات بزرگ و موارد دیگر از این قبیل استفاده کرد.

کاربرد سوله در ساخت اماکن تجاری: ویژگی‌های منحصربه‌فرد و مطلوبی که سوله‌ها باعث شده است از آن‌ها درزمینهٔ مختلف تجاری استفاده شود. ازجمله بارزترین برنامه‌های تجاری خرید سوله می‌توان به برپایی و برپایی نمایشگاه‌های مختلف درزمینهٔ مختلف (مانند کتاب، اتومبیل، غذا و …)، احداث پارکینگ، ساخت مراکز خرید انواع کالاها و اقلام اشاره کرد.

خرید سوله

خرید سوله

به‌طورکلی، کاربردهای این ساختار بسیار بیشتر و بیشتر از این موارد است، بنابراین خرید سوله مشتریان قابل‌توجهی دارد که همیشه به دنبال یک روش مناسب برای خرید هستند.

یکی از راه‌هایی که روزبه‌روز در حال گسترش است و مزایای خوب و زیادی هم برای آن متصور است مراجعه به انواع وب سایت‌های فروش سوله و کسب اطلاعات بیشتر و بهتر و یا حتی انتخاب و تصمیم نهایی برای خرید سوله هست.

با انتخاب این روش از خرید و مراجعه به وب‌سایت سوله تاپ می‌توانید از مزیت‌های بسیار زیادی بهره‌مند شوید که این شرکت در راستای منافع مشتری‌ها برای تقاضاکنندگان خود تدارک دیده است. جستجو از وب‌سایت سوله تاپ که از طریق منوی بالای سایت قابل‌استفاده هست را می‌توان به‌عنوان یکی از معتبرترین و رضایتمندانِ تریم روش‌های خرید انواع سوله اعم از خرید سوله بزرگ و خرید سوله کوچک نام برد، زیرا دارای ویژگی‌های مثبتی چون موارد ذیل هست:

به کارشناسان و مدیران ما که بیش از 5000 پرونده به‌روز شده در این زمینه‌دارند اعتماد کنید – می‌توانید پَروَنجا موردنظر را از طریق وب‌سایت soletop.ir جستجو کرده و در مورد قیمت و شرایط با ما تماس بگیرید.

سیاست‌های تشویقی خوبی نظیر معافیت مالیاتی ده‌ساله و تخفیف ویژه در خرید سوله، از سوی مقامات ذی‌ربط به اجرا درآمده است که نقش به سزایی در تمرکز صنوف داشته است. هرچند این مورد به‌تنهایی کافی نبوده و در پاره‌ای از موارد، به‌ناچار به سیاست‌های جریمه‌ای و تنبیهی نیز متوسل شده‌اند که لازم بوده است. تولید زیرزمینی و زیر پله‌ای و دکانی که شیوه مرسوم چند دهه قبل ما بوده، امروز جای خود را به‌طور کامل به سوله ‌سازی صنعتی داده است تا چرخه تولید و صنعت ایران، در مسیر صحیح توسعه گام بردارد.

برای خرید سوله باکیفیت با شماره 48200-021 تماس بگیرید

خرید بهترین سوله

سوله های با کیفیت بالا : سوله ها سازه های ساخته شده از فلز فولاد هستند که برای ساخت آنها باید رعایت شود. ساختار سوله به صورت شیب دار ساخته می شود. به طور کلی ، هر زمان که مکانی باید پوشانده و بسته شود ، سوله بهترین انتخاب در این زمینه است.

بهترین نوع سوله : سوله ها ها با روش های زیر ساخته می شوند و در اختیار مشتریان قرار می گیرند:

سوله سبک خرپایی
سوله UBM
سوله تیر ورقی

بهترین نوع سوله

طراحی سوله بهتر است در کارخانه توسط نرم افزار مخصوص طراحی سازه انجام شود. از جمله عوامل تأثیرگذار در طراحی:

منطقه اجرای سوله
قاب های سازه ای
عرض دهانه سوله
ارتفاع و طول سوله
شیب و پوشش سوله
طراح می تواند با در نظر گرفتن همه موارد بالا طراحی کند. هر یک از اینها تأثیر بسزایی در طراحی سوله دارد. طراحی سوله نیز در ساخت نهایی سوله نقش بسیار مهمی دارد. طراحان و مهندسان باید همیشه در این زمینه مراقب باشند. در این مرحله ، یک طرح جامع سوله شامل نقشه پی ، دفتر محاسبه ، نقشه سیم کشی و نقشه تاسیسات تهیه می شود.

بهترین نوع سوله باید با توجه به قابلیت ها و مزایای آنها تعیین شود. در حال حاضر کاملترین و کارآمدترین سوله در بازار سوله خرپایی است که با استفاده از تمام ابزارها و امکانات موجود می توان سوله ای با درجه کیفیت A ساخت که همیشه حفظ امنیت و مقاومت سازه ها است.

خرید سوله

جدول زیر نمونه مشخصات کارخانه های تهران می باشد :

 

1

  انواع جعبه کارتن و جعبه مقوایی

 فلزی

 محمدعلی‌ محمدجعفری‌

 شهرک صنعتی پایتخت

2

  هواکش صنعتی, خدمات ساخت تراشکاری

 فلزی

 صنایع استیل پارس بیتا

 شهرک صنعتی نصیرآباد

3

  انواع قالب پلاستیکی

 فلزی

 محمد تقی فرهنگی

 شهرک صنعتی عباس آباد

4

   ماشین الات راهسازی وحفاری وقطعات

 فلزی

 مدیحه‌  مجتبویی‌

 شهرک صنعتی شمس آباد

5

  انواع اتصالات لوله های غیر آهنی, انواع اتصالات لوله های غیر آهنی, ریخته گری چدن

 فلزی

 آبوند

 شهرک صنعتی پایتخت

6

   ماشین الات نجاری (غیردستی ),  انواع پمپ اب

 فلزی

 علی خواجوندساسی

 شهرک صنعتی پرند

7

  مربای آلبالو, هماتوگل (شربت)

 غذایی

 عباس شنوا

 شهرک صنعتی نصیرآباد

8

   ریخته گری آلومینیوم به روش معمولی

 فلزی

 آرن قازاریان

 شهرک صنعتی عباس آباد

9

  انواع ماشین برش سنگ ساختمانی

 فلزی

 لودررول‌

 شهرک صنعتی شمس آباد

10

  ماشین آلات کار بر روی لوله, انواع لوله و پروفیل فولادی

 فلزی

 محمد هادی معلمی نژاد

 شهرک صنعتی شمس آباد

11

  چرخ دنده ی پمپ

 فلزی

 فرآورده سازان شایان

 شهرک صنعتی نصیرآباد

12

  پد ترمز موتور سیکلت, چرخ دنده ساده, گلگیر موتور سیکلت

 فلزی

 پویا خودرو

 شهرک صنعتی شمس آباد

13

  تراشکاری

 فلزی

 سیدعلی‌ اکبرمیرمحمدعلی‌

 شهرک صنعتی پایتخت

14

  ریخته گری قلع و آلیاژهای آن

 فلزی

 حسن‌ رضاحسینی‌

 شهرک صنعتی عباس آباد

15

  برش انواع سنگ تراورتن

 کانی غیر فلزی

 اسماعیل حاج صمدی

 شهرک صنعتی شمس آباد

خرید سوله برای کسب‌وکار فعلی شما

چنانچه جزو آن دسته از افراد هستید که هنوز به تولید سنتی مشغول هستید و فضای کاری شما به‌هیچ‌عنوان با استانداردهای صنعت همخوانی ندارد، دیر یا زود باید نسبت به خرید سوله و جابجایی فیزیکی اقدام نمایید. متأسفانه هنوز هم شاهد هستیم که در بافت‌های مسکونی یا درزمینهٔ ای فاقد کاربری تولیدی و صنعتی واقع در حومه شهرها، عده زیادی مشغول به کار هستند که این موضوع ایرادات بسیاری دارد. آلودگی‌های زیست‌محیطی برای ساکنین مناطق مسکونی و نیز عدم امکان خدمت‌رسانی مناسب به واحدهای صنعتی، از بزرگ‌ترین معضلات کار به سبک و سیاق سنتی است. خرید سوله و یا اجاره سوله می‌تواند گامی درخشان در تغییر مدل کاری یک واحد تولیدی محسوب شود که زمینه لازم برای رشد و توسعه را هموار می‌سازد. البته توجه به کاربری سوله و در نظر گرفتن ملزومات کاری، مواردی هستند که پیش از اقدام به خرید سوله، باید در نظر گرفته شود.

خرید سوله برای راه‌اندازی یک کسب‌وکار جدید

هنگامی‌که یک ایده تولیدی یا صنعتی، مراحل مطالعاتی و امکان‌سنجی را پشت سر گذاشته و پس از اثبات توجیه اقتصادی به مرحله اجرا می‌رسد، نیاز به تأمین فضای فیزیکی برای استقرار ماشین‌آلات و برپایی خط تولید احساس خواهد شد. خرید سوله با ابعاد مناسب و در مکان مناسب، دست‌کم چند هفته الی چند ماه ذهن مدیران مشاغل تازه تأسیس را درگیر خود می‌سازد تا به پاسخ مناسب برای تأمین این نیاز دست پیدا کنند.

اقدام به خرید سوله از شهرک‌های صنعتی

شهرک‌های صنعتی در سراسر کشور، مکان‌هایی هستند که جمع کثیری از صنوف و مشاغل را در کنار هم و در یک مکان متمرکز می‌کنند. چنانچه نیازمند خرید سوله و یا اجاره سوله برای مشاغل خود هستید، اگر تهران هستید یکی از راه‌ها آن است که با مراجعه به دفتر مدیریت املاک صنعتی فتح در جاده مخصوص کرج بعد از آزادگان، اقدام به استعلام قیمت و عقد قرارداد نمایید که البته بهترین پیشنهاد ما همین است نه به خاطر اینکه این موسسه متعلق به ماست بلکه اولاً این تصمیم منطقی‌تر به نظر می‌رسد و هیچ جای ریسکی را باقی نمی‌گذارد و با خیالی آسوده و اطمینان خاطر اقدام می‌کنید (ازلحاظ احتمال سوءاستفاده‌ها و کلاه‌برداری‌هایی که در حوزه املاک متصور است) و ثانیاً همیشه این نکته را باید مدنظر قرارداد که حضور در شهرک‌های صنعتی موجب محدودیت‌هایی می‌شود چون سوله سازی در شهرک‌های صنعتی با یک استاندارد پیش‌فرض انجام می‌شود، متقاضی خرید سوله در جایگاه مشتری عملاً حق انتخاب چندانی در حوزه طراحی ندارد و صرفاً می‌تواند روی متراژ سوله اعمال‌نظر نماید.

خرید سوله

به چه مشخصاتی در خرید سوله باید دقت کرد؟

اشتباهاتی که هرگز نباید به هنگام خرید سوله مرتکب شوید!

سوله را کیلویی نخرید!

سوله استاندارد را باید بر اساس مترمربع کف سوله خریداری نمود و خرید سوله بر اساس تُناژ فولاد به‌کاررفته در سازه، کاری اشتباه است. برخی تولیدکنندگان نامعتبر با اقدام به فروش کیلویی سوله و سنگین کردن بدون علت اسکلت فلزی، هزینه زیادی را به خریدار تحمیل می‌کنند که از اصول اخلاق حرفه‌ای به دور است. سوله باید به‌صورت مترمربع به مشتری عرضه شود و شرکت سوله سازی موظف است با استفاده بهینه از فولاد مرغوب، وزن سازه را نیز در حد مطلوبی حفظ نماید.

 در تخمین نیازهای خود دقت کنید!

تعداد زیادی از متقاضیان خرید سوله هستند که تخمین درستی از متراژ و ملزومات موردنیاز کسب‌وکار خود ندارند و معمولاً دچار خطا در تصمیم‌گیری می‌شوند. گروهی از خریداران نیاز خود را بیش ازآنچه هست برآورد می‌کنند و لذا هزینه‌های زیادی به آن‌ها تحمیل خواهد شد. برخی از مشتریان هم هستند که برآورد کمتر از واقعیت می‌زنند و خیلی زود متوجه خواهند شد که سوله خریداری‌شده، با نیازها و مطلوبات آن‌ها تطابق ندارد. برای اینکه دچار اشتباه نشوید، به توصیه‌های مهندسین، متخصصان و مشاوران این حوزه، توجه ویژه داشته باشید.

 

برای مشاوره رایگان با شماره  48200-021 تماس بگیرید

 

سقف بودجه خود را پنهان نکنید!

اگر از ابتدا نهایت توانایی مالی خود را اظهار کنید، شرکت سوله ‌ساز بهتر می‌تواند شمارا راهنمایی کند تا به کامل‌ترین و بهینه‌ترین انتخاب ممکن در خرید سوله دست پیدا کنید. بدین ترتیب ابتدا اسکلت فلزی سوله و استراکچر سقف سوله با توجه به سقف بودجه، به‌عنوان مهم‌ترین بخش مدنظر قرار می‌گیرد و پس‌ازآن، سایر المان‌ها در بازه قیمتی موردنظر انتخاب خواهند شد.

یک پیشنهاد استثنائی برای خرید سوله

موسسه و املاک صنعتی فتح باسابقه بیش از 25 سال در حوزه خریدوفروش و اجاره سوله و سایر املاک صنعتی (کارخانه، انبار و سالن) و بهره‌مندی از کارشناسان متخصص و مجرب در خدمت هم‌وطنان محترم بوده است. چنان چه قصد خرید سوله باقیمت مناسب رادارید، برای مشاهده موارد استثنایی به بخش آگهی‌های سایت مراجعه فرمانید. همچنین اگر مایل هستید اطلاعات بیشتری کسب کنید با شماره پنج‌رقمی 48200 -021 تماس گرفته تا مشاوران ما پاسخگوی شما عزیزان باشند.

آگهی های رهن و اجاره سوله

آگهی های رهن و اجاره سالن

آگهی های رهن و اجاره کارخانه

آگهی های خرید و فروش سوله

آگهی های خرید و فروش سالن

آگهی های خرید و فروش کارخانه

نکته قابل تامل : یکی از نکات مهمی که باید قبل از خرید سوله به آن توجه ویژه داشت این است که ابعاد سوله ای که می خواهید خریداری نمایید با مقدار کالایی که میخواهید در آن انبار کنید و یا اگر قرار است سوله برای نصب تجهیزات کارخانه در نظر گرفته باشد تناسب داشته باشد.

بعبارت دیگر لازم است بررسی کنید که چقدر میخواهید کالا انبار کنید و یا نصب تجهیزات تولیدی در سوله چه مقدار حجم دارد. در برخی موارد پیش آمده که پس از خریداری سوله مشخص شده که ابعاد سوله جوابگوی کار نیست و متراژ بیشتری نیاز است که چنین مشکلاتی هم باعث اخلال در روند راه اندازی کاری می شود و هم موجب هزینه های بیشتری می گردد.

اجاره انبار،خرید انبار در جاده فتح،اجاره انبار در جاده قدیم کرج،اجاره انبار سوله کارگاه انبار،خرید دفتر اداری در جاده مخصوص،اجاره سالن سوله انبار،اجاره سالن سوله انبار در تهران،اجاره سوله،اجاره سوله جهت انبار دارو،خرید سوله در اطراف تهران،اجاره سوله در جاده قدیم،اجاره سوله سالن انبار کارگاه،املاک صنعتی سوله تاپ،انبار سوله سالن در تهران،رهن انبار،رهن سوله،رهن سوله در جاده قدیم کرج،رهن و اجاره سوله جهت انبار دارو،رهن و اجاره سوله،خرید سوله در جاده فتح،سوله اجاره ای در جاده قدیم فتح،سوله در جاده فتح،اجاره سالن در تهران،اجاره سوله در تهران،اجاره انبار در تهران،خرید سوله در تهران،خرید انبار در تهران،خرید کارخانه،فروش کاخانه،خرید کارخانه جاده مخصوص،اجاه املاک صنعتی،اجاره سوله صنعتی،

سایت اجاره سوله در تهران،اجاره سوله مناسب انبار،اجاره سوله در فتح،اجاره سوله در واحد صنعتی،اجاره سوله جاده مخصوص کرج،اجاره سوله جهت انبار،نکات مهم در اجاره سوله،خرید سوله با ارتفاع 9 متر،خرید سوله کوچک،انبار برای اجاره،انبار اجاره ای در تهران،اجاره سوله ارزان،خرید سالن سوله،خرید ملک اداری در جاده مخصوص کرج،اجاره انبار جاده قدیم کرج،اجاره سوله شهرک صنعتی چهاردانگه،اجاره سوله اطراف تهران،اجاره سوله بهداشتی،اجاره سوله با برق صنعتی،اجاره سوله غرب تهران،اجاره کارگاه تهران،اجاره انبار و سوله در تهران،اجاره انبار یا سوله در تهران،اجاره سوله با برق صنعتی تهران،سوله صنعتی فروش،اجاره سوله در شهریار،

سایت اجاره سوله در تهران،اجاره سوله مناسب انبار،اجاره سوله در فتح،اجاره سوله در واحد صنعتی،اجاره سوله جاده مخصوص کرج،اجاره سوله جهت انبار،نکات مهم در اجاره سوله،خرید سوله با ارتفاع 9 متر،خرید سوله کوچک،انبار برای اجاره،انبار اجاره ای در تهران،اجاره سوله ارزان،خرید سالن سوله،خرید ملک اداری در جاده مخصوص کرج،اجاره انبار جاده قدیم کرج،اجاره سوله شهرک صنعتی چهاردانگه،اجاره سوله اطراف تهران،اجاره سوله بهداشتی،اجاره سوله با برق صنعتی،اجاره سوله غرب تهران،اجاره کارگاه تهران،اجاره انبار و سوله در تهران،اجاره انبار یا سوله در تهران،اجاره سوله با برق صنعتی تهران،سوله صنعتی فروش،اجاره سوله در شهریار،املاک صنعتی تهران،املاک صنعتی جاده مخصوص،رهن و اجاره جاده مخصوص،اجاره املاک صنعتی،سوله کارگاهی،اجاره سوله در شهرک صنعتی سهند،خرید سوله کوچک،سالن سوله،اجاره سوله صنعتی،خرید سوله در تهران،سوله در تهران،خرید سالن،سوله اجاره،فروش سوله،خرید سوله کوچک،خرید سوله در شهرک صنعتی چهاردانگه،خرید سوله در شهرک صنعتی عباس آباد،خرید سوله در شهرک صنعتی پایتخت،خرید سوله در شهریار،سوله فروشی کرج

 

 


یکی از خدمات ویژه مجموعه سوله تاپ بهره مندی از مشاوران صنعتی حرفه ای است تا در خصوص املاک صنعتی (خرید سوله ، اجاره سوله ، خرید یا اجاره کارخانه و امثالهم ) راهنمایی های مفیدی به مراجعین محترم داشته باشند و متقاضی خرید یا اجاره ملک با آگاهی کافی نسبت به همه جوانب تصمیم بگیرد.

حضور مستمر وکیل پایه یک دادگستری در سوله تاپ و نظارت کامل ایشان در قراردادها خدمت دیگری است که برای اطمینان بخشی بیشتر به هموطنان عزیز ارائه می گردد زیرا موضوع اعتماد از مسائل حیاتی در بحث خرید و فروش یا اجاره املاک صنعتی است.

کاربر گرامی :

جهت مشاهده آگهی های مربوط به اجاره سوله اینجا کلیک کنید.

جهت بازدید آگهی های خرید سوله اینجا کلیک نمایید.