ارزانترین شهرک صنعتی در تهران -شهرک صنعتی عباس اباد

این شهرک همجوار محله شریف آباد تهران واقع گردیده است در ضلع غرب این شهرک منطقه صنعتی شن زار و در شرق این شهرک ، خوارزمی قرار گرفته است این شهرک داخل استان تهران واقع گردیده و کلیه ادارات تابعه از استان تهران می باشد .از آنجایی که در منتهی الیه شرق تهران قرار گرفته از قسمت های بسیار پایینی برخوردار می باشد و برای مشاغل نوپا که نیاز به سرمایه گذاری کمتری می باشد مورد مناسبی می باشد.

برای اینکه درباره اجاره املاک صنعتی و یا خرید و فروش املاک صنعتی اطلاعات دقیق تر و بیشتری کسب نمایید با شماره 48200-021 تماس بگیرید.

ارزانترین شهرک صنعتی در تهران

قیمت زمین صنعتی عباس آباد

شهرک صنعتی عباس اباد بدلیل دولتی بودن و زیر نظر وزارت صنعت و معدن بودن آن پیرو قیمت های مصوب شرکت شهرک های صنعتی می باشد و در خرداد ماه سال 1398 ، قیمت هر متر مربع زمین در این شهرک بین متری 500 تا 700 هزارتومان می باشد که نوع کاربری – متراژ و موقعیت آن در ارزیابی و قیمت گذاری بسیار تاثیر گذار می باشد .

قیمت اجاره سوله و کارخانه در  عباس آباد چقدر است ؟

این شهرک از اجاره بهای بسیار مناسبی برخوردار می باشد چه برای تولید و چه برای انبار ، قیمت سوله و کارخانجات با توجه به نوساناتی که در اقتصاد کشور وجود دارد تغییر میکند که می توانید برای اطلاع دقیق تر با شماره 48200-021 تماس بگیرید.

قیمت خرید سوله یا کارخانه در شهرک صنعتی عباس آباد به چه میزان است ؟

جهت خرید سوله یا کارخانه در  عباس آباد علاوه بر موقعیت متراژ و کاربری امکانات موجود در آن نیز بسیار اهمیت داشته و از فاکتور های مهم ارزیابی این املاک می باشد اما در حالت عادی قیمت این کارخانجات ( بدون تجهزات و خط تولید ) از متری یک میلیون تومان تا متری 500/1 میلیون تومان متغیر می باشد .

خدمات گروه املاک صنعتی سوله تاپ چیست ؟

گروه املاک صنعتی سوله تاپ بدلیل خدمت و سابقه حضور در این شهرک از اطاعات خوب و بانک املاک مناسبی برخوردار می باشد و حضور کارشناسان زبده در این مجموعه سبب شده تا کلیه متقاضیان برای خرید و فروش و اجاره این قبیل املاک به دفتر گروه املاک صنعتی سوله تاپ مراجعه نموده و نیاز ملکی خود را با خیالی آسوده رفع سازند.

سوله تاپ

2 خرداد 1400 2:06 ب.ظ