ارزانترین شهرک صنعتی در تهران -شهرک صنعتی عباس اباد

این شهرک همجوار محله شریف آباد تهران واقع گردیده است در ضلع غرب این شهرک منطقه صنعتی شن زار و در شرق این شهرک ، خوارزمی قرار گرفته است این شهرک داخل استان تهران واقع گردیده و کلیه ادارات تابعه از استان تهران می باشد .از آنجایی که در منتهی الیه شرق تهران قرار گرفته از قسمت های بسیار پایینی برخوردار می باشد و برای مشاغل نوپا که نیاز به سرمایه گذاری کمتری می باشد مورد مناسبی می باشد.

برای اینکه درباره اجاره املاک صنعتی و یا خرید و فروش املاک صنعتی اطلاعات دقیق تر و بیشتری کسب نمایید با شماره 48200-021 تماس بگیرید.

این مطلب یا آگهی رو هم بخون  گواهی عدم حضور در دفترخانه اسناد رسمی

ارزانترین شهرک صنعتی در تهران

قیمت زمین صنعتی عباس آباد

شهرک صنعتی عباس اباد بدلیل دولتی بودن و زیر نظر وزارت صنعت و معدن بودن آن پیرو قیمت های مصوب شرکت شهرک های صنعتی می باشد و در خرداد ماه سال 1398 ، قیمت هر متر مربع زمین در این شهرک بین متری 500 تا 700 هزارتومان می باشد که نوع کاربری – متراژ و موقعیت آن در ارزیابی و قیمت گذاری بسیار تاثیر گذار می باشد .

قیمت اجاره سوله و کارخانه در  عباس آباد چقدر است ؟

این شهرک از اجاره بهای بسیار مناسبی برخوردار می باشد چه برای تولید و چه برای انبار ، قیمت سوله و کارخانجات با توجه به نوساناتی که در اقتصاد کشور وجود دارد تغییر میکند که می توانید برای اطلاع دقیق تر با شماره 48200-021 تماس بگیرید.

این مطلب یا آگهی رو هم بخون  ثروتمندترین مشاور املاک زن دنیا، از رازهای موفقیت خود می‌گوید!

قیمت خرید سوله یا کارخانه در شهرک صنعتی عباس آباد به چه میزان است ؟

جهت خرید سوله یا کارخانه در  عباس آباد علاوه بر موقعیت متراژ و کاربری امکانات موجود در آن نیز بسیار اهمیت داشته و از فاکتور های مهم ارزیابی این املاک می باشد اما در حالت عادی قیمت این کارخانجات ( بدون تجهزات و خط تولید ) از متری یک میلیون تومان تا متری 500/1 میلیون تومان متغیر می باشد .

این مطلب یا آگهی رو هم بخون  برای خرید کارخانه و راه اندازی آن چه قدر باید هزینه کنیم؟

خدمات گروه املاک صنعتی سوله تاپ چیست ؟

گروه املاک صنعتی سوله تاپ بدلیل خدمت و سابقه حضور در این شهرک از اطاعات خوب و بانک املاک مناسبی برخوردار می باشد و حضور کارشناسان زبده در این مجموعه سبب شده تا کلیه متقاضیان برای خرید و فروش و اجاره این قبیل املاک به دفتر گروه املاک صنعتی سوله تاپ مراجعه نموده و نیاز ملکی خود را با خیالی آسوده رفع سازند.

سوله تاپ

13 تیر 1400 11:01 ق.ظ