اجاره سوله جاده مخصوص کرج

اجاره سوله جاده مخصوص کرج

اجاره سوله جاده مخصوص کرج

اجاره سوله جاده مخصوص کرج : جاده مخصوص کرج یا بزرگراه لشکری (اتوبان لشکری) یک یاز مناطق صنعتی در غرب تهران میباشد . اکثر برنده بزرگ صنعتی به دنبال خرید و فروش و یا رهن و اجاره ملک های صنعتی در این محدوده هستند . املاک صنعتی فتح نیز با استفاده از سیستم فایلینگ بسیار قوی و مشاوران مجرب و کارآزموده خود آماده ارائه خدمات به مشا در زمینه خرید ، فروش ، اجاره انواع ملک های صنعتی است . همچنین این موسسه با داشتن مشاوران حقوقی با تجربه در زمینه قراردادها خیال خریداران و فروشندگان را از بابت انعقاد یک قرارداد قانونی ، مطمئن کرده است .

برای اجاره سوله و یا انبار متناسب با کسب و کار و نیاز خود میتوانید در فایل های موجود در سایت جستجو کنید. و یا در صورت تمایل میتوانید با شماره 09202020444 تماس حاصل نمایید . تا از مشاوره رایگان م ابهره مند شوید . در ادامه ما برخی از فایل های اجاره سوله جاده مخصوص کرج را برای شما همراهان گرامی قرار داده ایم .

اجاره سوله 9000 متری جاده مخصوص

اجاره سوله 2300 متری جاده مخصوص

اجاره سوله 700 متری جاده مخصوص

اجاره سوله 480 متری جاده مخصوص

اجاره سوله 800 متری جاده مخصوص

اجاره سوله 300 متری جاده مخصوص

اجاره سوله 1000 متر جاده مخصوص

اجاره سوله 500 متری جاده مخصوص

اجاره سوله 760 متری جاده مخصوص 

اجاره سوله 594 متری جاده مخصوص

اجاره سوله 700 متری جاده مخصوص 

تمامی آگهی های اجاره سوله در جاده مخصوص کرج(بزرگراه لشگری)

اجاره سوله جاده مخصوص کرج  : اگر شما هم سوله و یا انبار در جاده مخصوص برای اجاره دارید میتوانید با ما در تماس باشید و سوله و یا انبار خود را به مشاورین ما بسپارید تا در اسرع وقت با مناسبترین قیمت اجاره دهند. شما میتوانید با شماره 48200 تماس حاصل نمایید و اطلاعات ملک خود را به ما بسپارید .

 

همچنین میتوانید با دنبال کردن ما در اینستاگرام از بروزترین فایل های موسسه صنعتی فتح آگاه شوید .